Ve spolupráci s FreshTrenérkou Káťou jsme připravili sérii webinářů s názvem "Akční kroky k silné imunitě", která se skládá celkem ze 4 dílů a budeme je vysílat čtyři pátky po sobě, vždy v 19:30. 

Aktuálně všichni prožíváme období lockdownu z důvodu vládních nařízení s ohledem na Koronavirus a do toho máme klasický podzim, kdy nějakou tu virózu chytneme skoro každý. Proto jsme se rozhodli pro vás připravit tuto sérii, která podrobně vysvětlí, co je imunita, jak ji budovat,co přesně nám pomáhá, co nám škodí a ke každé části vždy uvedeme akční kroky, které můžeme začít dělat ihned a rychle nám pomohou imunitu budovat. 

Zároveň si myslíme, že je fér dát první díl všem ZDARMA! Už jen proto, že tím můžeme pomoci co nejvíc lidem a také věříme, že když si zdarma otestujete kvalitu Katčina webináře, rádi budete v sérii pokračovat. Má to smysl, dnes víc než kdy jindy. Doufáme, že tak jako tak pomůžeme těm, kdo to potřebuje a můžeme tak vrátit alespoň část energie, kterou jste nám za ta léta předávali vy :)

1. Imunita - Alfa a omega zdraví a života

ZDARMA!!!

První z našeho seriálu "Akční kroky k silné imunitě", který se skládá celkem ze 4 dílů. V tomto prvním díle, který je ZDARMA, se dozvíte obecně jaké "typy" imunity existují, co na imunitu má vliv, ať už kladný nebo záporný, jaké máme možnosti obrany proti virům a bakteriím a jak imunitu můžeme posilovat.

Kromě teoretických základů k pochopení tak komplexního tématu jako je imunita, si na webináři představíme i praktické ukázky toho, co z okolních vlivů naši obranyschopnost napadá a jednoduché návody, jak tyto vlivy eliminovat nebo alespoň dostatečně potlačit.

K vlastnímu překvapení možná zjistíte, jak velkou roli hraje v tomto tématu i psychická pohoda a vnitřní klid. Žijeme v rychlé a náročné době, obzvlášť aktuálně v období korona krize. Proto je více než důležité, abychom pochopili, co to vlastně imunita je a co pro svoje zdraví můžeme sami udělat, a to klidně hned teď!

Seminář je pro všechny ZDARMA! 
Datum: 20.11. v 19:30
Bude zapotřebí aplikace ZOOM.

ZÁZNAM  TOHOTO WEBINÁŘE JE NA FACEBOOKU NEBO V NAŠÍ APLIKACI

2. Cirkadiánní rytmus - základní kámen pyramidy úspěchu

Druhý díl z našeho seriálu "Akční kroky k silné imunitě", který se skládá celkem ze 4 dílů. Zde se budeme věnovat cirkadiannímu rytmu, co to vlastně je a k čemu je důležitý. Dozvíme se, co ho narušuje a naopak jak lze efektivně rytmus srovnat. Ukážeme si jasné, rychlé a účinné kroky, které může každý podniknout již dnes a vydat se tak okamžitě na lepší cestu k silné imunitě.

Webinář se koná v pátek 27. 11 v 19:30. Přihlášky se otevřou až 21. 11. 20. Bude třeba si stáhnout aplikaci ZOOM.

3. Mikrobiom - centrála imunity

Třetí díl z našeho seriálu "Akční kroky k silné imunitě", který se skládá celkem ze 4 dílů. Mikrobiom je pro náš organismus velmi důležitý "orgán", který nás ovlivňuje na mnoha úrovních. 70% úspěchu imunitní odpovědi zařizuje právě mikrobiom a breberky, které jsou v nás všudypřítomné. Zjistíš, jak mikrobiom souvisí nejen s imunitou, ale že má vliv na chronická onemocnění, přeměnu postavy a také pyschické zdraví. Po čase stráveném na tomto webináři už ti bude jasné, proč by se člověk mohl oslovovat místo "JÁ" -> "MY".

Webinář se koná v pátek 4. 12 v 19:30. Přihlášky se otevřou až 28. 11. 20. Bude potřeba aplikace ZOOM.

4. Chronický zánět a stres

Čtvrtý z našeho seriálu "Akční kroky k silné imunitě", který se skládá celkem ze 4 dílů. Akutní zánět a stres nás udržuje na životě. Chronická a dlouhodobá podoba těchto činitelů dělá úplný opak. Chronický zánět nebolí, právě proto je třeba nastražit uši a poslouchat, protože drtivá většina populace zná chronický systémový zánět tak dobře jako svou starou známou. A přitom o tom pravděpodobně ani neví. Chronický stres tohle nerozlučné double kombo perfektně podporuje. Pokud chceš zjistit, proč je dobré své tělo neudržovat dlouhodobě ve stavu "zdrhám před medvědem (šéfem)", bude ti webinář rozhodně přidanou hodnotou.

Webinář se koná v pátek 11. 12. 20 v 19:30. Přihlášky se otevřou až 4. 12. 20. Bude třeba si stáhnout aplikaci ZOOM.

Kdo webinář vede?

"Ahoj, jmenuji se Káťa, už téměř 8 let se věnuji silovému tréninku, powerliftingu, vzpírání a crossfitu. Jsem trenérka na FreshKruháčích. Nejen kvůli vlastním zdravotním problémům mě uchvátila problematika radiálního zdraví, prevence a pohybu. Také proto jsem se rozhodla studovat Molekulární biologii a biochemii, zdraví chápu totiž jako privilegium. Zeptej se sám sebe: ,,Co dělám v oblasti zdraví jinak, abych neskončil, tam kde statisticky skončí většina lidi?" Pokud tě moc věcí nenapadá, tak ti určitě budu přidanou hodnotou."

Potřebujete pomoc?

Napište mi na mujmail@seznam.cz nebo volejte na 123 456 789.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.