FRESHAKCE

FreshAkce jsou všechny aktivity pořádané, zaštítěné nebo za účasti FreshKruháč bandy :) Jsou to FreshKempy, FreshAkademie a akce FreshReprezentace!

  • 30.10.-1.11. 2020 Halloween - ZRUŠENO!
  • Leden/Ůnor 2021 - Běžky
  • 21.-23.5. - ARMY
  • Srpen - Cyklo
  • 15.-17.10. Halloween (Malíkovice)

více informaci na www.freshakademie.cz

Co je FreshKemp?

Je to takové malé FreshVýjezdní zasedání :) Sportovní víkendový pobyt nabitý kruháčema, pohybem a energií. Čeká tě program na celý víkend, který standardně zahrnuje alespoň 5x plnohodnotných FreshKruháčů, nějaké běhání, sportovní týmové i individuální hry o věcné ceny, doprovodný program, (občas náhodou a omylem i FreshParty), plnou penzi od našeho vlastního kuchaře - zkrátka je to záležitost, na kterou se dlouho vzpomíná :)

Co je FreshAkademie a pro koho je?

FreshAkademie a její semináře a workshopy jsou víkendové vzdělávací bloky určeny pro všechny Fresháky, kteří se chtějí přiučit novým poznatkům nebo pozvednout své doposud nabyté zkušenosti. Na našich seminářích a workshopech se dozvíš něco o základech stravování, mobility a strečinku, základních cvicích pro kruhové tréninky, jak s vlastní vahou tak s pomůckami. FreshAkademie je pro: Pro úplné začátečníky; Pro všechny, kteří se nerozhodli dorazit na Kruháč; Pro ebookové nadšence, kteří mají FreshKruháč daleko; Pro FreshStartéry; Pro Fresháky, kteří už něco znají, ale chtějí se dozvědět víc; Pro Fresháky, kteří chtějí vylepšit svojí techniku

FreshReprezentace

Mimo FreshGym pořádáme několikrát do roka mimokruháčové aktivity, které mají (většinou) co dočinění s nějakým sportem. Z bandy Fresháků lovíme talenty a vysíláme je na závody v běhání, plavání, pořádáme turnaje ve fotbale, volejbale atd. Přihlásit se může každý z naší party, vyhrát může jen ten nejlepší, nicméně akci si vždy užijeme všichni. Každý po svém :)