FreshElita

O co jde?

Jedná se o 12 týdenní pečlivě připravený program pro zlepšení síly, fyzické kondice, kapacity, fyzického rozvoje a mobility. Tento 12 týdenní program je také zaměřen na nápravu špatných pohybových vzorů

Naše klasické tréninky, na které se může přihlásit každý a kdykoliv se mu to hodí, chodí různí lidé s různými pohybovými dovednostmi, omezeními, lidé na různých výkonnostních úrovních a s různými zkušenostmi. Dáváme tak příležitost co největšímu počtu lidí, za dostupnou cenu, v dostupný čas a pod profesionálním dohledem udržovat a zlepšovat svou fyzickou (a psychickou) kondici. Každodenní různorodost a mix Fresháků však bere trenérovi možnost pracovat hlouběji s užší skupinou lidí, kteří chtějí víc než jen udržovat svou kondici formou pravidelných kruháčů, ale i pracovat na zlepšení své techniky, zdraví, maximálního výkonu a systematicky se posouvat.

Díky Bořislavce prostor otevřít 12 týdenní KURZ, kde se stejná skupinka 8 Fresháků bude pod dohledem Michala a Michaela učit a systematicky zlepšovat v základních pohybech a cvicích.

PRO KOHO TO JE?

FreshElita je určen pro silově zdatnější, zkušenější Fresháky, kteří už navštívili několik Kruháčů a Silovek a cítí, že naše občasné semináře jim ke zlepšení nestačí. Kurz je pro všechny, kteří od sebe chtějí víc než jen udržení kondice a neměří výkon jen na počet KG na závaží, ale kladou důraz i na kvalitu provedení.

JAK KURZ PROBÍHÁ?

V každém týdnu jsou 2 tréninkové jednotky (PO, ČT od 19:30) vždy po 90 minutách. Každý týden je zaměřený na určitý pohyb/partii/nácvik na konkrétní cvik. Ze začátku kurzu budou tréninky obsahovat i “teoretická” okénka, která jsou nutná na pochopení a uvědomění si smyslu daného cvičení. Nicméně každý takový výklad bude následovat praxe, takže skutečně cvičit budeme 🙂

CO OD TOHO OČEKÁVAT

  • Zvýšení síly, mobility i flexibility
  • Zlepšení provedení dřepu, mrtvého tahu, výpadu, kliku, shybu, tlaku na prsa, tlaku na ramena
  • Základy velké činky, základy ktbl ...
  • Individuální přístup a systematický posun
  • Nutnost zajímat se a chtít výklad pochopit, uvědomit si a zapojit do praxe!
  • Tréninky 2x týdně na Bořislavce
  • Získání znalostí o základních pohybových vzorech

CO OD TOHO NEOČEKÁVAT

  • Že to někdo odcvičí za vás
  • 12 týdnů pouhého vzpírání
  • Klasickou Silovku - zde bude potřeba mít trpělivost pro nácviky, doprovodná cvičení (např. pro zlepšení flexibility) a systematické počítání závaží (měnící se každý týden)

KOLIK TO STOJÍ?

Jednorázově 6490,-
Měsíčně 3x2190,-

ZRUŠENO
z
důvodu nenaplnění minimální kapacity.

Minimální kapacita je 6 účastníků.