Kdo k nám chodí a proč

Zajímá tě, jaký typ lidí k nám chodí a tedy s kým se můžeš na tréninku potkat? Je nám jasné, že tě zajímá nejen jaké a jak tréninky děláme, ale také jací lidé u nás cvičí. Podívej se zde!

FreshPostavičky

FreshHolka

FreshHolka k nám chodí uplatňovat svou disciplinovanost a odhodlání pro trénink. Její motivace cvičit je hlubší a celkově se cvičením a aktivním životním stylem zabývá poměrně intenzivně. Zajímá se i o správnou stravu a piluje techniku provedení cviků k dokonalosti. Je svědomitá, poctivá a pracovitá. Na tréninky chodí včas a ráda prohodí pár slov s ostatními. Po tréninku, pokud ji to dává smysl a pokud to zapadá do jejího stravovacího plánu, si dopřeje BCAA nebo proteiňák. FreshKruháč je součástí jejího životního stylu, nicméně to není její jediné hobby. FreshHolka miluje sport v jakékoliv formě, jezdí na bruslích, na kole nebo si i zajde do posilky, kde ví co má dělat.

Freshanda

Freshanda je taková naše vlajková loď :) Freshanda je sportovně založená aktivní a veselá holčina, která je ráda mezi lidma a upřednostňuje stejně naladěnou partu lidí, čehož se jí dostává právě na Freshi. Ráda spojuje příjemné s užitečným, a tak se pro ni FreshKruháč stal nejen místem, kde si parádně zacvičí a uvolní stres, ale také místem, kde má spoustu (nejen nových) kamarádů a místem, kde si s nimi může před/při/po tréninku pokecat. Freshanda se typicky účastní FreshKempů, od kterých kromě sportovního vyžití očekává spoustu srandy a kopec zábavy se zbytkem FreshBandy.

Freshák

Na Kruháč chodí proto, že má odjakživa kladný vztah ke sportu a nudná posilovna ho nebaví. Na tréninky chodí často a rád. Je to sympaťák, kterého zná celá tělocvična. Tak jako FreshSparťan nezkazí žádnou legraci, ale na rozdíl od něj dokáže pobavit i holky :) Nesmí chybět na žádném FreshKempu, na kterém je většinou středem pozornosti a hlavním bavičem. Když zábava stojí, tak si udělá srandu sám ze sebe. Případně si utahuje z trenéra a posléze i ze sebe když funí při 1000 angličácích.

FreshSparťan

Název jsme odvodili z typu tréninku, na který tato FreshPostavička chodí nejraději. FreshSparťan se vyznačuje zálibou v silovém tréninku a je to obecně všestranný atlet s talentem na nejeden týmový i individuální sport. Na rozdíl od ostatních FreshPostaviček se navzájem Sparťani nezdraví dlouhým hlasitým "čůůůs" , ale krátkým úderným "drž hubu". FreshSparťan je srdcař, který nevypustí jedinou vteřinu pracovního intervalu a rozumí tomu, že se kecá až po tréninku. I přes svou vnitřní motivaci k tréninku a hlubokou soustředěnost při cvičení, nezkazí nikdy žádnou (spíše chlapáckou) srandu. FreshSparťan jezdí na FreshKempy, kde vyhrává týmové i individuální soutěže!

FreshKluk

FreshKluk hledá především efektivní způsob, jak si udržet kondici nebo zpět získat svou ztracenou fyzičku. Je úspěšný, inteligentní a společenský, nicméně střed pozornosti nechává Freshákům a soustředí se na své cvičení. Chodí k nám hlavně cvičit a umí ocenit efektivitu našich tréninků, díky které šetří čas. FreshKluk má často FreshKruháč jako doplněk ke svému primárnímu sportu, případně v měsících práce na náročných projektech funguje Fresh jako dočasná náhrada, která ho fyzicky udrží ve hře. 

FreshRodič

Rodiče jsou lidé, kteří cvičení doposud vypouštěli a věnovali se sportu jen příležitostně. Rodičům je okolo 50 a cvičení chtějí "přežít" a udělat především něco pro své zdraví. Pro “rodiče” sice nemáme samostatný trénink, ale naše FreshStartéry jsou pro ně vhodné a na každém tomto tréninku určitě nějakého toho rodiče zahlédnete