FRESHSEMINÁŘ - ZÁKLADY KRUHOVÉHO TRÉNINKU S VLASTNÍ VAHOU

Seminář základy kruhového tréninku s vlastní vahou bude zaměřen na základní pohybové vzorce a cviky s vlastní vahou, které by měl zvládnout každý freshák. V gymech se setkáváme se spoustou lidí, kteří, ač o tom třeba nevědí, mají problém s prací se svým tělem. Nezvládnutí základních pohybů může mít za následek vznik problémů s pohybovým aparátem.
Pokud se naučíte techniku u základních cviků, dokážete tak následně všechny své znalosti převést do cviků, které z nich vycházejí. Nebude pak pro vás problém, zvládat cvik, který jste před tím nikdy nedělali, jelikož jeho princip je v podstatě pořád stejný. Díky tomu, pak dokáže předejít zraněním či disbalancím, které by mohla vzniknout při špatném provádění konkrétního cviku.

Zaměříme se na základní cviky jako jsou dřepy, kliky, výpady, shyby, vzpor, stojka, sedy-lehy, panáky a různé variace těchto cviků. Nezapomeneme také ukázat základní pohybové vzorce jako crawling, hip hinge a další potřebné pohybové principy, které je potřeba umět, pro další pohybový rozvoj. Budeme se zde zaměřovat hlavně na kvalitu provedení daných cviků. Následně se zaměříme na odstranění chybných návyků u daných cviků.

Cena

890,- Kč pokud zaplatíš déle než 7 dní předem

Kapacita

20 Fresháků a Freshand

Cena - LAST MINUTE

Týden před seminářem 1090,- Kč/ Na místě 1190,- Kč

18.3.17 (13h-16h)

Účastníci: 

0/20
Jdu na seminář!

Jak bude seminář probíhat?

1.Úvodní slovo
2.Dýchání (brániční)
3.Stretching/mobilita/příprava pro základní pohyby
4.Cviky 
5.Kruháč
6.Horní a dolní zkřížený syndrom
7.Závěrečná diskuze