NA KOLIK TĚ TA SRANDA PŘIJDE

0
PRVNÍ VSTUP ZDARMA
0
JEDNORÁZOVÝ VSTUP
0
VSTUP PŘI ZAKOUPENÍ MĚSÍČNÍ PERMICE

Přijímáme Multisport kartu bez doplatku!

PRVNÍ VSTUP ZDARMA!

Každý má u nás první vstup zdarma, aby nikdo nekupoval zajíce v pytli 🙂 Vyplň formulář na úvodní straně a získej svůj vstup zdarma! Na email ti přijde odkaz do naší přihlašovací aplikace, který proklikni a dostaneš se k nám do aplikace. Tam si stačí vybrat jakkýkoli trénink, přihlásit se a dorazit 🙂 Na baru se pouze přihlaš barmance, ta podle počítače už bude vědět, že jdeš poprvé, tak ti řekne co a jak 🙂 Budeme se těšit 🙂
Chci vstup ZDARMA →

Rezervace tréninku

Pro tvoji druhou návštěvu už je nutné mít nabitý kredit. Trénink se platí předem a nabíjí se přes kredit přímo v aplikaci. Je to z důvodu, že máme omezenou kapacitu, a tak potřebujeme, aby tvoje rezervace byla závázná. Proč? Je to jednoduché: FreshTrenér, FreshBarman i ostatní Fresháci s tebou počítají. Když se hodinu před trénikem rozhodneš, že se ti nechce jít, tak si pravděpodobně pomyslíš: "vždyt jsem jen 1 z 18. to je ok". Co když si to ale řekne 15 z 18 cvičenců? Prostě s tebou nepočítáme jen my, ale i zbytek FreshBandy. Závisí na tom, zda trénink proběhne! 😉 Nebo naopak na trénink chce přijít třeba 25 Fresháků, ale trénink je pouze pro 18-20. Pro účast na tréninku tedy potřebuješ mít kredit 170 Kč. (145 Kč cena tréninku a 25 Kč rezervační poplatek) Kredit si dobiješ během několika sekund přímo v aplikaci, v sekci Kredit.

Kredit

Přes kredit jede na FreshKruháči vše. Je to naše univerzální platidlo, za které se hlásíš na treninky, ale také si za něj můžeš zakoupit cokoli na baru v gymu. Příklad: Nabiju si 600 Kč, přihlásím se na 3 tréninky (3x170kč) a zbytek (90 Kč) mi zůstane na účtu a můžu si za to po tréninku dát třeba proteiňák, kháves, bcaa anebo cokoli, co uvidíš na baru 🙂 Také z toho kreditu můžeš dát trenérovi dýško. Kredit se dá zakoupit online v aplikaci nebo si ho můžeš nabít v gymu u barmanky. Platnost kreditu je 6 měsíců a dá se prodloužit o 6 měsíců dalším zakoupením kreditu.

Stornování tréninku

- Odhlásit se můžeš úplně zdarma do 1 hodiny od přihlášení. (Vrátí se ti 170 Kč) - Pak až do max. 16 hodin před tréninkem ti po odhlášení vrátíme 145 Kč - 25 Kč je rezervační poplatek, který už se ti nevrátí. - Pokud se odhlásíš v nižší lhůtě než 16 hodin před tréninkem, částka 170 Kč ti bohužel propadá celá. - Pokud by se ale trénink v této odhlašovací době zaplnil, pak se ti částka za trénink (145 Kč) vrátí celá

Kapacita

Trénink připravujeme pro 20 Fresháků a Freshand.

Rušení tréninků

Pokud je na odpoledním tréninku přihlášeno méně než 5 lidí, trénink se automaticky ruší v 13:00 (sleduj naší rezervační aplikaci nebo si v nastavení vyplň emailový kontakt a budeme tě informovat) a všem účastníkům se vrací plná částka včetně rezervačního poplatku (tedy 170 Kč). Pokud je na ranním tréninku  přihlášeno méně než 5 lidí, trénink se ruší den předem v 21:00 (sleduj naší rezervační aplikaci nebo si v nastavení vyplň emailový kontakt a budeme tě informovat ) a všem účastníkům se vrací plná částka včetně rezervačního poplatku (tedy 170 Kč).

MultiSport Karty

Platí pro tebe stejná pravidla co se týče obecného chování i registrace na tréninky jako pro všechny ostatní Fresháky. Pro přihlášení na trénink je nutné mít nabito 170 Kč KREDIT - jinak se nedá místo rezervovat. Po absolvování tréninku se ti automaticky vrátí celá částka, tedy 170 Kč. Stornování lekce je stejné jako pro ostatní Fresháky - odhlásit se můžeš úplně zdarma do 1 hodiny od přihlášení. (Vrátí se ti 170 Kč) Pak až do max 16 hodin před tréninkem ti po odhlášení vrátíme 145 Kč - 25 Kč je rezervační poplatek, který už se ti nevrátí. Pokud se odhlásíš v menší lhůtě než 16 hodin, částka 170 Kč ti bohužel propadá celá. Pokud by se ale trénink v této odhlašovací době zaplnil, pak se ti částka za trénink (145 Kč) vrátí. Platnost KREDITU je 6 měsíců a můžeš ho u nás utratit úplně za cokoli - protein, pití, ručník, dýška, atd, tak se nemusíš bát, že by ti ten kredit propadl. Kartu MultiSport je potřeba na baru pípnout a předložit občanský průkaz.

MĚSÍČNÍ PERMICE!

Tato a je cílena především na Fresháky, kteří chtějí chodit cca 3x týdně. Permice je na 10 vstupů a cena tréninku pak vyjde na 150 Kč. Jedinou a tou HLAVNÍ podmínkou je, že tyto vstupy musíte vychodit do 30 dní. Abyste to stihli vychodit, tak u permice není rezervační poplatek. Tudíž se klidně můžete hlásit na více dní dopředu bez obav, že vám někdo zabere místo. Tyto permice si můžete kupovat i vícekrát do měsíce a kdykoli si je zapnout. Vždy, když je budete mít zapnuty, berou se vstupy přednostně z ní a až tepve když ji vychodíte, strhávají se vstupy z kreditu.
Více o permici →

NAŠI PARTNEŘI