NA KOLIK TĚ TA SRANDA PŘIJDE

0,-
PRVNÍ VSTUP ZDARMA
0,-
za trénink při koupi 10 vstupovky
0,-
za trénink při koupi 5 vstupovky
0,-
jednorázový vstup

PRVNÍ VSTUP ZDARMA!

Každý má u nás první vstup zdarma, aby nikdo nekupoval zajíce v pytli 🙂 Vyplň formulář a získej svůj vstup zdarma!

Chci vstup ZDARMA →

Odhlašování

Z tréninku se nelze odhlásit 16h před začátkem. Proč? Je to jednoduché: FreshTrenér, FreshBarman i ostatní Fresháci s tebou počítají. Když se hodinu před trénikem rozhodneš, že se ti nechce jít, tak si pravděpodobně pomyslíš: "vždyt jsem jen 1 z 18. to je ok". Co když si to ale řekne 15 z 18 cvičenců? Prostě s tebou nepočítáme jen my, ale i zbytek FreshBandy. Závisí na tom, zda trénink proběhne! 😉 Pokud se odhlásíš v rámci 16h před tréninkem a trénink se zaplní, nebude FreshKruháč požadovat refundaci. Pokud nebude trénink plný, vstup ti z permice škrtneme 🙁 Pokud máš Multisport kartu nebo ActivePass budeme po tobě požadovat refundaci 130 Kč.

Kapacita

Trénink připravujeme pro 18-20 Fresháků a Freshand.

Permice

Platnost permice je 3 měsíce od data jejího zakoupení.

Rušení tréninků

Pokud je na odpoledním tréninku přihlášeno méně než 5 lidí, trénink se ruší okolo 14:00 (sleduj naší rezervační aplikaci nebo si v nastavení vyplň emailový kontakt a budeme tě informovat). Pokud je na ranním tréninku přihlášeno méně než 5 lidí, trénink se ruší den předem okolo 21:00 (sleduj naší rezervační aplikaci nebo si v nastavení vyplň emailový kontakt a budeme tě informovat )

Blokace

Pokud se 3x a více opakovaně přihlásíš na trénink, a nepřijdeš, s lítostí ti zablokujeme účet 🙁 Dokud resty nevyrovnáš 🙂

NAŠI PARTNEŘI

Na vstupné lze uplatnit Multisport kartu a ActivePass nebo můžeš vstupy hradit pomocí benefitů - Benefit Plus, Edenred a Sodexo.