NA KOLIK TĚ TA SRANDA PŘIJDE

0
PRVNÍ VSTUP ZDARMA
0
JEDNORÁZOVÝ VSTUP
0
VSTUP PŘI ZAKOUPENÍ MĚSÍČNÍ PERMICE

PRVNÍ VSTUP ZDARMA!

Každý má u nás první vstup zdarma, aby nikdo nekupoval zajíce v pytli 🙂 Vyplň formulář na úvodní straně a získej svůj vstup zdarma! Na email ti přijde odkaz do naší přihlašovací aplikace, který proklikni a dostaneš se k nám do aplikace. Tam si stačí vybrat jakkýkoli trénink, přihlásit se a dorazit 🙂 Na baru se pouze přihlaš barmance, ta podle počítače už bude vědět, že jdeš poprvé, tak ti řekne co a jak 🙂 Budeme se těšit 🙂
Chci vstup ZDARMA →

Rezervace tréninku

Pro tvoji druhou návštěvu už je nutné mít nabitý kredit. Trénink se platí předem a nabíjí se přes kredit přímo v aplikaci. Je to z důvodu, že máme omezenou kapacitu, a tak potřebujeme, aby tvoje rezervace byla závázná. Proč? Je to jednoduché: FreshTrenér, FreshBarman i ostatní Fresháci s tebou počítají. Když se hodinu před trénikem rozhodneš, že se ti nechce jít, tak si pravděpodobně pomyslíš: "vždyt jsem jen 1 z 18. to je ok". Co když si to ale řekne 15 z 18 cvičenců? Prostě s tebou nepočítáme jen my, ale i zbytek FreshBandy. Závisí na tom, zda trénink proběhne! 😉 Nebo naopak na trénink chce přijít třeba 25 Fresháků, ale trénink je pouze pro 18-20. Pro účast na tréninku tedy potřebuješ mít kredit 150 Kč. (130 Kč cena tréninku a 20 Kč rezervační poplatek) Kredit si dobiješ během několika sekund přímo v aplikaci, v sekci Kredit.

Stornování lekce

- Odhlásit se můžeš úplně zdarma do 1 hodiny od přihlášení. (Vrátí se ti 150 Kč) - Pak až do max 16 hodin před tréninkem ti po odhlášení vrátíme 130 Kč - 20 Kč je rezervační poplatek, který už se ti nevrátí. - Pokud se odhlásíš v menší lhůtě než 16 hodin, částka 150 Kč ti bohužel propadá celá. - Pokud by se ale trénink v této odhlašovací době zaplnil, pak se ti částka za trénink (130 Kč) vrátí celá

Kapacita

Trénink připravujeme pro 18-20 Fresháků a Freshand.

Rušení tréninků

Pokud je na odpoledním tréninku přihlášeno méně než 5 lidí, trénink se automaticky ruší v 13:00 (sleduj naší rezervační aplikaci nebo si v nastavení vyplň emailový kontakt a budeme tě informovat) a všem účastníkům se vrací plná částka včetně rezervačního poplatku (tedy 150 Kč). Pokud je na ranním tréninku  přihlášeno méně než 5 lidí, trénink se ruší den předem v 21:00 (sleduj naší rezervační aplikaci nebo si v nastavení vyplň emailový kontakt a budeme tě informovat ) a všem účastníkům se vrací plná částka včetně rezervačního poplatku (tedy 150 Kč).

ActivePass Karty

Platí pro tebe stejná pravidla co se týče obecného chování i registrace na tréninky jako pro všechny ostatní Fresháky. Pro přihlášení na trénink je nutné mít nabito 150 Kč - jinak se nedá místo rezervovat. Po absolvování tréninku se ti automaticky vrátí částka 130 Kč - 20 Kč je rezervační poplatek, který se nevrací. Kartu Active je nutné si u nás v gymu pípnout.

MĚSÍČNÍ PERMICE!

Tato a je cílena především na Fresháky, kteří chtějí mít opravdu formu a kteří k nám chodí často. Permice je omezena na 16 vstupů a pokud je vychodíte všechny, vstup vás pak vyjde na 100 Kč. Nicméně i pokud jich vychodíte méně, permice see vám stále vyplatí 🙂 Jedinou a tou HLAVNÍ podmínkou je, že tyto vstupy musíte vychodit do 30 dní. Abyste to stihli vychodit, tak u permice není rezervační poplatek. Tudíž se klidně můžete hlásit na více dní dopředu bez obav, že vám někdo zabere místo. No a proč zrovna 16? To jsme odvodili od naší novinky - měsíčních výzev, které se z velké části točí právě okolo tohoto počtu. Takže pokud se nějaká výzva bude líbit i někomu, kdo chodí výrazně méně, může si kdykoli zapnout tuto permici a danou výzvu si za menší peníze vyzkoušet 🙂 Tyto permice si můžete kupovat i vícekrát do měsíce a kdykoli si je zapnout. Vždy, když je budete mít zapnuty, berou se vstupy přednostně z ní a až tepve když ji vychodíte, strhávají se vstupy z kreditu.
Více o permici →

NAŠI PARTNEŘI

Na vstupné lze uplatnit ActivePass.