Rušení tréninků

26.1. 2017Dan Chmelík

Jak je to tedy s rušením tréninků? Vše je popsaný v provozním řádu, ale osekáme takový ty nepotřebný věci a zkusíme to dát do srozumitelného článku 🙂

Takže kdy rušíme tréninky? Pokud je 4 a méně lidí, tak se trénink nekoná, ale to určitě všichni víte. Co je spíše podpultovou informací je čas, kdy se tréninky ruší 🙂 Takže.
Po dlouhém zkoušení a reakcí Fresháků jsme pro zjednodušení došli ke 2 časům, kdy rušíme tréninky. Tréninky se neruší automaticky, chceme to mít neustále pod kontrolou, takže tyto časy nejsou na sekundy přesné 🙂 Ale v rozmezí několika minut se jedná o tyto časy:

  • odpolední tréninky rušíme okolo 13:00 v den tréninků
  • ranní tréninky rušíme den předem v 21:00

Takže pokud v tuto dobu nebude na tréninku alespoň 5 lidí, tak trénink zrušíme. Pokud máš v aplikaci vyplněný email, zpráva o zrušeném tréninku ti přijde ihned 🙂 Nezapomeň si pod vyplněným emailem zaškrtout „provozní informace“, jinak ti zprávy o zrušení tréninků a ze střídačky chodit nebudou..

Nastavení upozornění na email

Nastavení upozornění na email

Co z toho také vyplývá? Pokud je málo lidí, tak nečekejte do poslední chvíle na přihlášení. Rušení tréninků probíhá ručně, takže když zrušíme trénink o pár minut dříve/později, tak se nediv 🙂
Máme ale vždy několik tréninků po sobě, tak by se nemělo stát, že by sis nezacvičil – to my fakt nechceme..

Komentáře