Rušení tréninků

26.1. 2017Dan Chmelík

Jak je to tedy s rušením tréninků? Vše je popsaný v provozním řádu, ale osekáme takový ty nepotřebný věci a zkusíme to dát do srozumitelného článku 🙂

Takže kdy rušíme tréninky? Pokud je 4 a méně lidí, tak se trénink nekoná. Pokud je ale trénink uprostřed tréninků, které se konají, tak stačí i 4 lidi a trénink se koná 🙂 Ale to určitě všichni víte. Co je spíše podpultovou informací je čas, kdy se tréninky ruší 🙂 Takže.
Po dlouhém zkoušení a reakcí Fresháků jsme pro zjednodušení došli ke 2 časům, kdy rušíme tréninky. Tréninky se ruší automaticky, takže tyto časy jsou na sekundy přesné 🙂

  • odpolední tréninky rušíme v 13:00 v den tréninků
  • ranní tréninky rušíme den předem v 21:00

Takže pokud v tuto dobu nebude na tréninku alespoň 5 lidí (nebo uprostřed směny 4), tak se trénink zruší. Pokud máš v aplikaci vyplněný email, zpráva o zrušeném tréninku ti přijde ihned 🙂 Nezapomeň si pod vyplněným emailem zaškrtout „provozní informace“, jinak ti zprávy o zrušení tréninků a ze střídačky chodit nebudou..

Nastavení upozornění na email

Nastavení upozornění na email

Co z toho také vyplývá? Pokud je málo lidí, tak nečekejte do poslední chvíle na přihlášení. Rušení tréninků probíhá automaticky a všem se ihned odešle email o zrušeném tréninku. Tedy už to nejde vzít zpět.
Máme ale vždy několik tréninků po sobě, tak by se nemělo stát, že by sis nezacvičil – to my fakt nechceme..

Dan Chmelík
Ahoj, kdysi jste mě mohli potkat vést ten nejlepší kruhový trénink v Praze. Hrál jsem taky 20 let rugby za Spartu, několikrát jsem vyhrál MČR v 7s a 15s. Teď už jsem ale starej a tlustej, tak už o kruháči můžu jen psát články :)))
Komentáře