NEMÁŠ ČAS CVIČIT?
NEDOKÁŽEŠ SE DONUTIT?
NEUMÍŠ SI SESTAVIT TRÉNINK?

Stáhni si náš ebook ZDARMA a získej 4 týdenní tréninkový rozpis.

Obdržíš konkrétní sestavy tréninků na celý měsíc, foto a video průvodce, který pomůže zvládnout správné provedení cviků a užitečné rady a tipy, jak vytvářet vlastní efektivní zábavné a časově nenáročné tréninky. 

Cvič kdekoliv! Doma, venku, na chalupě nebo na dovolené. Vem si svůj kruháč s sebou kam potřebuješ!

Díky FreshEbooku si udržíš fyzičku, shodíš nějaký ten přebytečný špíček a celkově budeš víc v pohodě. Budeš Fresh!

0
Stránek
0
Užitečných rad 🙂
0
Čtenářů

Co s ebookem získáš

Motivaci

Cvičit za tebe nemůžeme. Nakopnout do startu a udržet tě na dráze ale dokážeme!

Video a Foto návod

V ebooku je každý cvik podrobně vysvětlen, natočen na video a fotodokumentován, aby jeho cvičení mimo dohled trenéra bylo co nejsnažší. Zároveň kniha obsahuje videa s celým tréninkem natočeným a předcvičovaným.

Cvič kdekoliv!

Konkrétní návod, díky kterému můžeš cvičit, kdekoliv, kde je alespoň 2 m2 místa 🙂

Plán

Konkrétní cviky včetně návodu, sestavené do několika tréninků, naplánované na celý měsíc.

Know-how

Dělíme se o naše zkušenosti s tréninkem začátečníků i pokročilých, zraněných i zdravých. Zkrátka vše, co víme, o to se s tebou podělíme.

Sebevědomí

Získáš dostatek sebejistoty k návštěvě FreshGymu a odcvičení svého prvního Kruháče

"Jak z minima vytěžit maximum. Jak jednoduché a zároveň efektivní může být cvičení!"

Kdo psal FreshEbook

Michael Hladník

Hlavní trenér
To z Michalovi hlavy pochází velká část cviků, obecně skladba tréninku a systém tvého měsíčního FreshPřevratu. Michal je hlavní FreshTrenér, velitel FreshGymu, pohledný silák a jeho indiánské jméno zní Tenkterýmáhlad

Dan Chmelík

LifeStyleGuru
Dan je naším FreshGuru. Dotyk jeho pera je v ebooku cítit hlavně v obsahových částech, které tě uvádí do problematiky. Dan je ten, kdo s tebou skrze ebook nejvíc komunikuje, kdo ti poradí a pomocí sepsaných řádků tě provede tvým měsíčním FreshPřevratem. Dan je aktivní ragbista, nadšený sportovec, požírač nevinných mozzarell a zapálený marketér.

Co na to čtenáři

Ebook je pro mě výborným pomocníkem při cestách a ve dnech, kdy nestíhám klasický Freshkruháč. Pomáhá mi udržovat se stále v kondici a být fresh Je připravený tak, aby podle něj mohl cvičit pokročilý sportovec, ale i úplný začátečník. Všechny cviky jsou zde skvěle vysvětleny a doprovázeny instruktážními fotkami. S tímhle Ebookem už žádné výmluvy na špatné počasí a nedostatek času neplatí.
Ivuška T.PR & marketing specialist
Skvělý ebook! Má práce vyžaduje časté cestování. Ačkoliv když jsem doma chodím na Fresh často a jako začátečník si nepřipadám, po dlouhých služebních cestách jsem vždy fyzicky dole. Když kluci vydali ebook, myslel jsem si, že se mě týkat nebude, jelikož jsem ho vnímal cílený na začátečníky. Cviky tam jsou jednoduché na provedení, to je pravda. Ale zamaká si i pokročilý! Na cestách mě to vždy udrží ve formě a do půlhodinky mám zmáknuto, takže i šetřím čas. Paráda
Michal Š.Event manager
Nečekal jsem, že po nějakém měsíci cvičení budu mít skutečně chuť nakonec do FreshGymu dorazit osobně. Když jsem se rozhodl, že se sebou něco udělám, bylo to velmi pozvolné. Dlouho jsem teoretizoval a vymýšlel různé "plány" a všemožně to oddaloval. Nakonec jsem si (díkybohu) stáhl ebook od kluků z FreshKruháče! Narozdíl od jiných tréninků mě začátek kupodivu ani tak nebolel, protože trénink je krátký, ale přesto efektivní. Postupně jsem se začal těšit na další a další až jsem si dokonce přidal 1 kruháč týdnně nad plán! Spokojenost.
Ondra N.Programátor