#1 FreshZpovědnice: Michal Š.

19.11. 2015Jan Janečka

#1 FreshZpovědnice

Ve FreshKruháči klademe důraz nejen na kvalitní trénink, na kterém si skvěle zacvičíte a občas i sáhnete na dno, ale jde nám i o přátelskou atmosféru. Jelikož je naším posláním pomoci co největšímu počtu lidí být Fresh nejen v gymu a nejen po fyzické stránce, tak budujeme kolem FreshKruháče komunitu – dnes už velkou partu skvělých lidí.

Není naším zájmem, aby ti, kdo se pravidelně potkávají na trénincích nebo ve FreshBistru spolu neprohodili ani slovo, abychom byli další anonymní „posilkou“ nebo aby se k nám chodilo pouze přetrpět nějakou hodinu pohybu. NE! 

Je pro nás důležité, abyste se k nám těšili! Abyste se k nám rádi vraceli! My se totiž pak taky na tréninky těšíme víc. A teda taky je nám jasný, že jenom na naše 3 xichty se taky pořád těšit nemůžete 🙂 Proto máme velkou radost vždy, když na tréninku nebo v bistru vidíme další dva lidi, kteří se představují, kteří spolu poprvé cvičí ve dvojici nebo si domlouvají sraz i mimo FreshGym. To jsou pro nás znamení, že děláme něco správně.

V rámci tohoto „polidštění“ naší služby, party, komunity – říkejme tomu jakkoliv – jsme vedle Humans of Fresh zavedli novou rubriku FreshZpovědnice. V těchto videích se vždy krátce představí některá z FreshPostaviček, která náš gym pravidelně navštěvuje a odpoví na pár otázek.

Prvním, kdo se zhostil nelehkého úkolu, byl Michal.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Komentáře