Každý měsíc jiná VÝZVA!

1.2. 2022Dan Chmelík

Aneb náš nejnovější achievement!
A pozor, s tímto achievementem by mělo být mnohem víc srandy 🙂 Respektive by se do jeho získání mohlo zapojit mnohem více lidí…
Jsme si totiž vědomi, že současné achievementy jsou těžko dosažitelné, pokud chodíte teprve krátce. Zároveň staří ostřílení Fresháci se určitě taky chtějí zase hecnout a získat nějaké další.
A právě proto přibude další achievement, tzv. VÝZVY, které budete moci získat každý měsíc v průběhu celého roku! Každý měsíc nás čeká jiná výzva, kterou když splníte, zobrazí se vám achievement v aplikaci (číslo, kolikátá je to vaše splněná měsíční výzva).

Achievement v aplikaci

Za každý další měsíc se vám změní pouze číslo, kolik jste těchto měsíčních výzev splnili. Po splnění všech 12 měsíčních výzev se daný achievement změní na Challengera! Což bude úplně nová vizualizace vašeho profilu – a to nebude mít opravdu kde kdo 🙂
Plánujeme totiž, že první rok tento achievement nezíská nikdo (teda možná Martin Jahoda, no 🙂 ) a mělo by to fungovat tak, že v prvním roce se třeba můžete hecnout na 2-3 měsíce, které vám přijdou jednodušší a další roky si dodělávat ty náročnější 🙂 Každý rok se totiž budou achievementy v daném měsíci opakovat a vy se je tak můžete pokusit získat v každém roce znova.
Výzvy v jednotlivých měsících budou opravdu různorodé a každý měsíc je cílený na někoho jiného. Takže některé se vám opravdu nebudou líbit – třeba někomu měsíc ranních tréninků 🙂 Ale proto to je challenger, abyste se v tom měsíci prostě překonali.

Leden – měsíc cestovatelů – 8 tréninků na Harfě a 8 tréninků na Butovicích
Únor – intenzivní měsíc – tréninky 8 dní v řadě
Březen – víkendový měsíc – trénink každou sobotu i neděli a alespoň 12 tréninků v měsíci
Duben – měsíc variability – 4x Kruháč, 4x Startér, 4x Silovka, 4x různé občerstvení (1xprotein, 1xbcaa, 1x nakopávač, 1x kháves)
Květen – měsíc ranních ptáčat – 16 tréninků dopoledne a z toho 4 od 6:00
Červen – silový měsíc – 12 silových tréninků a 10x (protein/gainer/bcaa/ionťák/nakopávač)
Červenec – měsíc tréninků – 20 jakýchkoliv tréninků
Srpen – měsíc dovolených – 8 tréninků v gymu a 8 tréninků online v aplikaci
Září – měsíc trenérů – 16 tréninků u 8 různých trenérů

A víc vám neprozradíme, nechte se překvapit 🙂 Vždy měsíc dopředu odhalíme další výzvu, ať je na co se těšit!

Komentáře