Hodnocení tréninků

12.4. 2017Dan Chmelík

NOVĚ můžete nyní v aplikaci ihned po tréninku zhodnotit náš trénink! Každý jeden trénink v aplikaci je unikátní, každý trenér je unikátní a dělá to jinak, ale souhrnně tvoříme nejlepší kruhové tréninky v Praze a tuhle pozici si chceme udržet 🙂 A proto chceme vědět i váš názor!

Pomocí hodnocení od 1 do 5 (1 je nejhorší, 5 je nejlepší) budete moct ohodnotit trénink a dát tak nám trenérům zpětnou vazbu z proběhlé hodiny. Samozřejmě doufáme v samé 5, ale nebojíme se i v případě špatných hodnocení něco se sebou dělat 🙂

Jak to bude probíhat?
Hodnocení se v aplikaci objeví v podstatě ihned po skončení každého tréninku. Stačí pouze kliknout na počet srdíček a hodnocení se automaticky odešle. V případě, že se vám trénink opravdu nelíbil – dáte 1 nebo 2 srdíčka, tak se vám automaticky nabídne pole, kam budete moct napsat, co konkrétně vás na trenérovi, tréninku nebo čemkoli jiném štvalo (to doufáme ale snad nevyužijete 🙂 ).

Pokud nechcete trénink hodnotit, stačí okno zavřít nebo kliknout vedle a hodnocení tohoto tréninku už vám nevyskočí. Takto můžete hodnocení odkliknout po každém tréninku. Nicméně bylo by fakt super, kdybyste hodnotili každý trénink, aby se nestalo, že usneme na vavřínech 🙂

A co budeme dělat s hodnocením?

Náš IT specialista dokáže veškerá data z vašeho hodnocení poměrně jednoduše sbírat a v souhrnných týdenních reportech nám je posílat a předávat zpět mezi trenéry. Budeme mít tedy v podstatě okamžitou zpětnou vazbu na náš trénink!

A samozřejmě si výsledky nebudeme syslit jen pro sebe a sem tam hodnocení budeme zveřejňovat i mezi vás 🙂

Tak hodnoťte a hlavně nezapomeňte i chválit – děláme to především díky vašemu dobrému pocitu a jsme taky jenom lidi a každá chvála, srdíčko navíc nás OBROVSKY potěší a podpoří v naší další práci!

Tak stay Fresh 🙂

 

Komentáře