Přihlašování na trénink

21.5. 2021Dan Chmelík

Dlouhý lockdown je za námi a jak jste někdo tušili, musíme přistoupit ke změně ceníku. Nechtěli jsme úplně zdražovat, a tak jsme vymysleli systém, který zefektivní přihlašování na tréninky a trénink bude stát dokonce MÉNĚ!!!

Zavádíme novinku v přihlašování. Dost se nám osvědčilo přihlašování na Streamy, kdy jste se v podstatě celý rok přihlašovali na trénink pomocí kreditu, který jste museli mít nahraný v aplikaci. V tomto chceme i pokračovat, a tak RUŠÍME klasické permice a přecházíme na kredit (nebojte, všechny vstupy z permice jsme vám převedli na kredit – 1 vstup = 140 Kč kredit). A platnost kreditu je NOVĚ 6 měsíců (permice dříve jen 3)

S rušením permic paradoxně zlevňujeme vstup – NOVĚ bude cena jednotlivého tréninku 140 Kč (dříve 150 Kč), s tím, že pokud si nabijete 1400 Kč (10 vstupů), dostanete ještě 140 Kč zdarma – tj. jeden vstup vás pak vyjde na 127 Kč (dříve 130 Kč)…

Částka 140 Kč se dělí na 2 složky:
120 Kč cena tréninku (ta se dá stornovat klasicky do 16 hodin před započetím tréninku)
20 Kč rezervační poplatek (ten se dá stornovat pouze do hodiny od tvého přihlášení)
Tady pozor – to je ta velká změna – pokud se přihlásíte a druhý den si to třeba rozmyslíte, tak se vám 20 Kč už nevrátí. Je to z důvodu, abyste se opravdu přihlašovali na trénink, na který chcete. Stávalo se nám hodně často, že nám lidé 5 dní blokovali trénink a pak se odhlásili 🙁

Z tohoto důvodu jsme cenu vstupu takto rozdělili, tak se opravdu hlaste pouze na tréninky, na které víte, že přijdete, ať vám zbytečně nepropadá 20 Kč. A nebojte, když se ukliknete – máte vždy hodinu na potenciální změnu!
Toto se týká i ActivePassu – každý, kdo chce přijít musí mít nabito minimálně 140 Kč a platí pro něj stejná pravidla – tj. vždy platí i 20 Kč rezervaci – 120 Kč se po tréninku vrátí.

Jak se dá lekce stornovat?
– Odhlásit se můžeš úplně zdarma do 1 hodiny od přihlášení. (Vrátí se ti 140 Kč)
– Pak až do max 16 hodin před tréninkem ti po odhlášení vrátíme 120 Kč – 20 Kč je rezervační poplatek, který už se ti nevrátí.
– Pokud se odhlásíš v menší lhůtě než 16 hodin, částka 140 Kč ti bohužel propadá celá.
– Pokud by se ale trénink v této odhlašovací době zaplnil, pak se ti částka za trénink (120 Kč) vrátí celá 🙂

Nově také všichni vidí stejný počet dní v kalendáři. Tedy pokud je pondělí, všichni vidí nejdále na neděli.
Kredit se dá nabít buď ihned přímo v aplikaci přes platební bránu, nebo v gymu přes barmana – záleží na vás 🙂

Dan Chmelík
Ahoj, kdysi jste mě mohli potkat vést ten nejlepší kruhový trénink v Praze. Hrál jsem taky 20 let rugby za Spartu, několikrát jsem vyhrál MČR v 7s a 15s. Teď už jsem ale starej a tlustej, tak už o kruháči můžu jen psát články :)))
Komentáře