Rosteme a otvíráme vlastní tělocvičnu! Co ti FreshKruháč 2.0 přinese?

22.2. 2015Dan Chmelík

Hodně. Někteří nás už znáte dlouho a víte, že se blíží naše druhé narozeniny. My narozeniny ale neslavíme, my se posouváme na vyšší level. Tak především máme vlastní tělocvičnu, ale je toho mnohem víc!

V březnu budeme slavit 2. narozeniny a tak jsme si , a především vám, nadělili ten nejlepší dárek, který jsme mohli. Přesně po dvou letech opouštíme naše stávající prostory na Podvinném Mlýně, které jsme již svou kapacitou přerostli.

Nemusíte se však bát, nestěhujeme se na druhou stranu Prahy. Přesouváme se pouze o pár stovek metrů, a to přímo ke Galerii Harfa a cca 50 metrů od metra Českomoravská (Ocelářská 17). Dostupnost je tímpádem ještě lepší 🙂 Zároveň i pro příjezd autem je možnost parkování buď přímo v areálu, nebo před areálem, kde je velké parkoviště lemující celou Galerii Harfa.
mapa FreshGym

V nové tělocvičně, FreshGymu, budeme trénovat již od 1.3.2015 🙂

We donť celebrate birthday, we just level up

Nejde jen o nové prostory samotné, ale o celkové služby, které se tímto krokem zlepší. Posuneme je na další level.

Půjde o jakýsi FreshKruháč 2.0, tedy novou, lepší a profesionálnější službu FreshKruháče, kde se nabídneme ty nejlepší podmínky ke cvičení.

Na co se můžete těšit:

  • Tréninky budou probíhat každý den. Začátky tréninků budou každou hodinu od 17:30 do 20:30 dle poptávky.
  • Nové typy tréninků – ke klasickému FreshKruháči a FreshPeklu přibude ještě stárý známý FreshSpartan a nově pro začínající Fresháky také FreshStartér.
  • Nová přihlašovací aplikace.
  • Možnost velkého množství společných víkendových akcí v našich prostorách – soutěže, hry, programy, ale také odborné semináře, kde se budete moci dozvědět a naučit spoustu věcí nejen ke zlepšení vašeho fyzického rozvoje.
  • K dispozici budou oddělené šatny i záchody, pánské a dámské.
  • FreshBistro – místo, kde se budete moci po náročném tréninku občerstvit a doplnit potřebné živiny. K dispozici budou nejen po/předtréninkové nápoje, běžné občerstvení, ale také občerstvení a zdravá strava od našeho „závodního“ kuchaře Pájky 🙂
  • Nové logo, nový design značky.

S  rozšířením služeb přichází také aktualizace ceníku, která ovšem nebude tak razantní a FreshKruháč bude stále patřit mezi ty kondiční tréninky s přijatelnou cenou.

Ceník vstupů

Jednotlivá zlepšení jsou výše popsána pouze stručně, víc vám je přiblížíme v následujících článcích, kde se jim budeme podrobně věnovat. Ale již teď vám můžeme říct, že to bude jednoznačně PECKA! 🙂

Komentáře