#102 Humans of Fresh

10.10. 2018Richard Palm

Barbora Olexová, 25 let
1.vstup – 23.1.2016
Počet tréninků k 10.10. 2018 – 228


Čaukyyy, tak jsem tu dvoustovku taky konečně pokořila!

Jmenuji se Barča a je mi krásného čtvrt století. Na kruháče jsem začala chodit asi před dvěma lety. Moje startovací čára byla na Harfě, kde jsem začala jako srabík na Startéru, kterého jsem se nechtěla za žádnou cenu vzdát, postupem času se to ovšem nějak zvrhlo a doputovala jsem až na Silovku, kterou jsem si jeden čas opravdu oblíbila. Měla jsem tedy šanci již vyzkoušet všechny druhy tréninků. Nemůžu říci, jaký je můj nej, protože má každý něco do sebe :). Postupem času jsem se z Harfy přesunula na Bořislavku, kde je mé aktuální a jediné působiště, především z toho důvodu, že jsem se tu rovnou i zabydlela. Takže můžu jít zamakat kdykoliv mám čas, chuť nebo prostě jen dlouhou chvíli. Dobře tedy, že další gym vyrostl právě tu! 🙂

Na kruháče chodím opravdu ráda. Je to pro mě relax, kdy se naprosto odpojím od světa a soustředím se jen a jen sama na sebe. Občas můžu působit nepřístupně/naštvaně/nepřítomně :D, ale ve skutečnosti jsem poměrně milá a usměvavá osoba se smyslem pro humor a pro každou špatnost :D. Kromě cvičení se ráda směju, zpívám (sborově i sólově), tančím, po lučinách skotačím, vařím a jím! Jídlo je v mém případě jedním ze svatých grálů, na který nedám dopustit a vaření mám jako skvělý relax. A právě proto,abych si mohla  dopřát dobrůtky pro špíčky :D, tak to kruháčem a ostatními sporty pěkně vyvažuji. Nejsem příznivcem pouze tělocvičny. Od mala jsem závodně tancovala Disco dance (ano, zní to šíleně a kde kdo si představí kde co, ale vypadá to dobře, věřte mi :D). Tancování byl můj život celých 17 let a nedokázala jsem si představit, že se toho jednou budu muset vzdát. Vše ale jednou končí a já musela jít o dům dál, čehož ale rozhodně nelituji. Ráda se jdu jen tak projít mezi stromy, zacvičím si jógu, které jsem poslední dobou také propadla, zajdu na brusle, na fit box nebo se protahuji jen tak doma a odpočívám :). Mám ráda pestrost a rozmanitost, takže s rutinou na mě nechoďte. I proto jsou pro mě Freshe naprosto ideální volbou, protože každý je úplně jiný a to je fajn, moc fajn!

Jinak mám vystudovanou obchodní akademii Krupkovo náměstí a úspěšně také ukončené studium cestovního ruchu na Vysoké škole obchodní v Praze. Po škole jsem se vrhla na neskutečnou práci na asistenční centrále, kde jsem působila jako koordinátor a skvělé dva roky jsem zachraňovala lidi v zahraničí a tahala je z maléru v rámci cestovního pojištění. Tudíž hospitalizace, repatriace, úmrtí, zajišťování ošetření a každodenní psychická podpora bylo mým denním i nočním chlebem a neskutečnou školou. Aktuálně přecházím na nové místo do reklamky, kde budu „manažérovat“ :D, tak mi držte palce a děj se vůle boží.

Takto za mě v tuto chvíli asi vše. Smějte se, makejte, papejte a hlavně žijte a nenechte se pohltit pouze prací a povinnostmi (vím, o čem mluvím 🙂 ). Nemáme tu moc dlouhou směnu, tak ať stojí za to!

Čus, pa a v tělocvičně na viděnou.

B.

Komentáře