#146 Humans of Fresh

6.3. 2020Dan Chmelík

Marika K.
1.vstup – 20.10.2018
Počet tréninků k 6.3. 2020 – 252

Čůůůs 🙂

Tak už i na mě došlo a konečně jsem pokořila tu vysněnou „dvoustovku“..

Moje jméno je Marika a už mi není 20 let, ani 25 (i když na to vypadám :D), na krku mám 30tku. Pocházím ze Štítné nad Vlaří-Popova, malé vesničky na jihovýchodě republiky u hranic se Slovenskem. Myslím, že to je jasné, hned jak otevřu pusu, protože si jedu v tom svém nářečí. 😀 Ale „cérka z dědiny“ zatoužila po víru města, tak jsem 8 let žila/studovala/pracovala v Brně. Jenže to chtělo změnu a kam jinam než do Prahy. Teď už tu budu 4. rokem.

Jsem vystudovanou knihovnicí a i kvůli pracovní nabídce z jedné z fakultních knihoven Karlovy univerzity jsem se stěhovala. Loni jsem pozici knihovnice opustila a teď pracuju jako recepční. Na knihovnu jsem samozřejmě nezanevřela a jednou se budu chtít vrátit.

Knihy totiž patří k mým koníčkům. Čtu ve velkém množství už od základky. Poslední dobou se vyžívám v severské krimi, ale miluju i klasickou literaturu, hlavně realistickou a historickou. Dějiny mě taky hodně baví. Kromě literatury zajdu ráda i za kulturou (divadla, koncerty, muzea). Taky ráda jím, takže posezení u dobrého jídla a piva s přáteli nesmí chybět. Když mám čas, tak si s chutí něco dobrého navařím a napeču sama.

Co se týká sportu, tak vlastně intenzivněji jsem na sobě začala makat až tady v Praze. V dobách mladších jsem se věnovala aerobiku, pak mě chytla zumba, občas jsem zašla na spinning. Tady jsem s kamarádkou začala navštěvovat různé „skupinovky“, ale ne že by mne to vyloženě nadchlo. To se změnilo, až když jsem narazila na vás! Láska na první trénink.♡ Nutno podotknout, že můj první trénink byl startér s Markusem a už po prvním kole jsem myslela, že umřu. 😀 Ale bylo to boží a jaké pak bylo překvapení, že jiní trenéři nejsou takoví „kruťáci“. Každopádně mým nejbližším cílem je zajít na „normální“ kruháč Markuse, protože, já ostuda, k němu chodím jen na startér. 😀 A teď když jsem se veřejně přiznala, nebude cesty zpět. 😀 A jelikož jsem u vás „pečená vařená“, stali jste takovou mou závislostí 🙂 že čím dál víc přemýšlím, jestli si troufnout na instruktorský/trenérský kurz.

Jo a pozor na mě. Umím se bít.Teda bránit. 😀 Druhým rokem chodím na sebeobranný systém Krav Maga. 😉

A proč FreshKruháč? Jste naprosto skvělá banda lidí, od barmanů po trenéry. Takovou atmosféru člověk nezažije nikde jinde. A i když máš nejvíc špatnou náladu, tak po návštěvě FreshKruháče je to změna o 180 stupňů. Ta pozitivní energie, co ti předávají trenéři (občas spolu se šikanou :D), je k nezaplacení. Pokaždé odcházím vyřízená/zřízená, ale vždycky s úsměvem a spokojená, těšící se na další libový a vymazlený trénink.

Díky za vás! ♡

P.S. Myslím, že tu poznámku „čím delší, tím lepší“ jsem vzala doslova a už radši končím..:D

Dan Chmelík
Ahoj, kdysi jste mě mohli potkat vést ten nejlepší kruhový trénink v Praze. Hrál jsem taky 20 let rugby za Spartu, několikrát jsem vyhrál MČR v 7s a 15s. Teď už jsem ale starej a tlustej, tak už o kruháči můžu jen psát články :)))
Komentáře