#145 Humans of Fresh

24.1. 2020Dan Chmelík

Jitka Š.
1.vstup – 6.9.2018
Počet tréninků k 24.1. 2020 – 256

„Čůůůůůůůůůůůs,

jmenuji se Jitka, je mi 29 let, narodila jsem se v Jaroměři, celé dětství jsem prožila na Bezdězu a v Doksech u Máchova jezera, nyní už pár let pražská náplava…

Ve škole mi to šlo s čísly, takže studia směřovala tímto směrem a dnes pracuji jako účetní v dceřiné společnosti jedné z největších bank u nás.

Ve volném čase se ráda projdu po Praze, vyjedu na výlet po Čechách nebo ještě lépe za hranice naší země. Mým snem je navštívit všechna hlavní města Evropy. Ale ráda jedu ještě dál. V loňském roce jsem navštívila Filipíny, letos jsme projeli západní část Severní Ameriky a příští rok? Kdo ví… Ráda zajdu na koncert nebo festival, ale ještě raději se na něj koukám z druhé strany. Poštěstilo se mi pracovat v produkci několika festivalů a koncertů a jako šéfredaktorka hudebního serveru i-klik.cz jsem i o několika napsala. No a v neposlední řadě jsem od září předloňského roku fresh!

Je to dva roky, co jsem začala řešit své zdraví, kondici, vzhled apod. Vystřídala jsem několik sportů, ale pořád hledala něco správňáckýho pro mě. Nakonec mě kamarádka Lenka přemluvila k FreshKruháči. Je to to nejlepší, co pro mě kdy udělat mohla! Ale po prvním tréninku jsem ji tááák pekelně proklínala. Bolelo všechno a strašně moc. I tak mě trénink bavil. Odcházela jsem se skvělým pocitem, že jsem ho zvládla a také odhodláním, že půjdu znovu. Šla jsem, nevzdala to a teď už bez toho nemůžu být.

Od otvíračky na Spořilově, to mám do gymu 15 minut, proto se tam můžeme vidět téměř každý den na ranním tréninku. Ale zůstala jsem věrná i Harfě, protože odpustit si sobotní mordor od Markusíčka, to prostě
nejde :D. FreshKruháč už pro mě dávno není jen o hubnutí a cvičení, je to o skvělé partě lidí, které vždycky ráda vidím a tak nějak cítím, že i oni mě. I proto jsem do gymu dovedla několik svých správných kamarádů. Většina z nich je pravidelným návštěvníkem a věřím, že i oni se brzo přidají do „Humans of Fresh“ a budete si moci o nich něco přečíst ☺.

Klukům se zkrátka podařilo vytvořit místo, kam chodíš rád, i když to občas bolí. Jenže když to bolí, víš, že děláš něco pro sebe, své tělo a mysl. Všichni víme, že cvičení uvolňuje endorfiny, viď? Takže je to takový elixír štěstí, jít na trénink a být ve fyzické i psychické pohodě, stačí ho jen vypít do dna.
Po náročných dnech v práci, když tě něco trápí, když se ti nedaří, přijdeš na trénink a zvládneš ho, to je ten pocit k nezaplacení. 

FreshKruháč je prostě láska♥!

PS: Varování, vzniká závislost!“

Dan Chmelík
Ahoj, kdysi jste mě mohli potkat vést ten nejlepší kruhový trénink v Praze. Hrál jsem taky 20 let rugby za Spartu, několikrát jsem vyhrál MČR v 7s a 15s. Teď už jsem ale starej a tlustej, tak už o kruháči můžu jen psát články :)))
Komentáře