#105 Humans of Fresh

7.11. 2018 Richard Palm

Emma Taubrová, 27 let
1.vstup – 29.10.2017
Počet tréninků k 7.11. 2018 – 299


Čůůůs!

Tak jsem se konečně sebrala (se značným zpožděním, zhruba měsíčním) a donutila si sednout, vzít si k ruce ne víno, ale v tomhle počasí melouna a jdu se pokusit ze sebe něco vypotit.

Důvod, proč jsem takový lajdák a trvá mi, než něco o sobě napíšu bude hlavně ten, že všichni kdo mě alespoň trochu znají, tak ví, že moje oblíbená úvodní věta je „Ahoj, jsem Emma a nemám ráda lidi“.

Jsem rozený asociálek, resp. vlk samotář již od mládí. 😊 Nicméně na FreshKruháči je mi dobře, ačkoli se nijak nedružím, náročné dny v práci přežívám právě díky myšlence na trénink, a to je něco, čeho si děsně cením a ani nevím, jestli jsem něco podobného někdy někde zažila. Dříve jsem tancovala hip – hop, když se mnou ještě lomcovala puberta (kde jsou ty časy?), pak jsem si válela šunky, a pak mě až kamarádka dotáhla na první trénink na FreshKruháč k Fílovi. Klasicky – na moje snažení, slzy, pot a krev na prvním tréninku se mi nedostalo od trenéra jediného úsměvu (promiň Fílo :-D), ale to mě neodradilo! Po pár dnech, kdy jsem opět začala cítit končetiny a byla schopna si zavázat tkaničky u bot jsem šla znovu a znovu a znovu… no a zbytek už vlastně většina ví (alespoň bořislavkový fresháci 😊) Neuvěřitelně mě motivuje a žene dál to, když vidím, kam se posouvám a co je vlastně lidské tělo schopné zvládnout. Těším se, kde budu za rok, za dva… rozhodně chci u sportu zůstat, zlepšovat se, překonávat se… a kdo ví co bude jednou. 😊

Nu a něco o mně? Zkusím to ve zkratce. Je mi 27 let (záleží kdy se tohle dostane na veřejnost, ale kdyby něco, věk stejně zapřu). Vystudovala jsem obor Plánování a řízení krizových situací na ČVUTu, nicméně se tomu nevěnuju; pracuju nově jako Client account a mám na starosti operativní leasing pro moje stálé klienty a vše s tím spojené.

Mimo práci a kruháč už toho moc nestíhám, což mi ale nijak nevadí, dělám, co mě baví a toho se držím. 😊 Obecně mě baví sport (hlavně ale ne míčové sporty – tam jsem schopna zranit sebe a všechny kolem), auta, cestování, apple srandy, … a ano, ve svém věku mám srdcovou záležitost k Harry Potterovi, je to láska mého dětství, která mi zůstala. 😀 Takže nápis „Lumos“ u vypínače není u mě doma nic zvláštního.

V roce 2015 jsem poprvé běžela Spartan Race, který mi hodně dal a je to něco, čeho bych se chtěla držet dál, i kdyby jednoho závodu ročně. Ačkoli je to rok od roku víc a víc komerční a davy lidí jsou nekončící, pořád to má pro mě svoje kouzlo.

No a proč FreshKruháč pořád a stále? Pojďte to všichni aspoň jednou zkusit a pochopíte. 😊

Takže zase někdy na kruháči a jestli se budu mračit, tak mi tak prostě jen narostl obličej. 😊

Tak čůůůs,
Emmouš

Komentáře