#110 Humans of Fresh

27.11. 2018 Richard Palm

Radka Boušová, 44 let
1.vstup – 24.8.2015
Počet tréninků k 27.11. 2018 – 223

Ahoj, jmenuji se Radka, je mi 44 let, pocházím z Prahy, žiju tu celý život a nemám v plánu se nikam stěhovat. Mám dvě děti na prahu puberty, manžela, kočku a pracuji v jedné velké bance.

Hýbat se mi přijde naprosto přirozená věc. Chci prostě mít nějakou kondičku, chci být ještě dlouho schopná udělat klik nebo dřep a navíc sport dobře čistí hlavu, což je pro mě nutnost. Během školních let  jsem sportovala celkem dost, ale jen rekreačně  – od plavání, přes sportovní gymnastiku, po lakros. Kolem dvacítky jsem se dost věnovala aerobiku, trochu koketovala s posilovnou a hrála squash. Po narození dětí zvítězil běh. Člověk si prostě jen obuje tenisky a na okraji města může hned vyrazit, případně i s dětmi (děti podle věku v kočárku/ na odrážedle/na kole).

Boj, jak zařadit do svého denního režimu nějaký pohyb nastal po plném návratu do pracovního procesu. Cestou pokusů a omylů jsem dospěla k tomu, že jediný možný čas je ráno.  Zkoušela jsem spinning a heat, ale přišlo mi to dost jednotvárné. Jednoho dne jsem přišla na FreshKruháč  a u něj zůstala. První hodiny byly krušné, bolelo mě úplně všechno,  ale nadchla mě různorodost, atmosféra, přístup trenérů a ta radost, že ještě zvládnu stojku o zeď, kterou jsem naposled dělala ve 13 letech na chalupě o vrata kůlny 🙂 Občas chodím i jiné kruhové tréninky, ale není to ono – a to i navzdory výrazně luxusnějším šatnám :). FreshKruháč je prostě jedinečný koncept, který mě donutí vstávat i v 5h ráno.

Jinak ve volném čase pořád trochu běhám nebo plavu, s rodinou a kamarády chodíme skoro každou sobotu na výlet do okolí Prahy, hodně čtu a chodím pravidelně do divadla.

Tak se těším zase někdy ráno na Harfě.“

Komentáře