#121 Humans of Fresh

19.2. 2019Dan Chmelík

Dana Cholevová, 42 let
1.vstup – 13.9.2016
Počet tréninků k 19.2. 2019 – 243

Čůůůs,

jmenuji se Dana je mi 42 let, pocházím z Jižní Moravy kousek od Uherského Hradiště, po čtrnácti letech jsem se s rodiči přestěhovala do vesnice ve Slezsku, kousek za Ostravou…, no a před sedmnácti lety opět stěhování, tentokrát do Prahy s tehdy tříletým synem a manželem (ten už se bohužel mým krkolomným kouskům, směje seshora). Pracuji jako skladová účetní ve firmě s outdoorovou výbavou.

Od mala jsem, co se sportu týče, dělala pramálo :(…, chvíli stolní tenis, aerobic, fitko…. Kromě pinčesu, který už si zahraju jen příležitostně, mám ráda dlouhé procházky (pod 10km mě z domu nevytáhnou :-D, nejraději v lese, ale jinak kdekoliv v přírodě), hudbu (jestli ohluchnu, umřu :-D) a knihy.

Na můj první trénink, mě přivedla moje dlouholetá kamarádka (Jarmila, taky FreshKruhačka😊) a byl pro mě naprostá katastrofa, klik…, tehdy nepřekonatelná záležitost a o ostatních cvicích např. Angličák, ani nehovořím…plácala jsem se jak vyvržený vorvaň. Prohlásila jsem, že mě na FreshKruháči, už nikdo, nikdy neuvidí… 😊. Pár dní jsem v bolestech pohlížela na jakoukoliv oporu, která mi umožnila pohybovat se, s láskou a úctou 😊. Díky kamarádce Jarmile, Startéru (zpětně za něj velký dík, na něm mě trenéři naučili, jak správně cvičit a neublížit si :-D), jsem vydržela a s radostí se na FreshKruháči, potím už přes dva roky. Sestavy cviků jsou na každém tréninku jiné (takže kruháč nezevšední), perfektní přístup trenérů, dobrá parta lidí,…. moc mě to zkrátka baví 😊.

No a závěrem: cíle, vize, sny (těch je spousta 😊),….hlavně nerozpadnout se (páč v tomdle věku už to fakt není prča :-D) a ještě nějaký ten pátek chodit na Kruháč.“

Zdarec

Dana

Komentáře