#123 Humans of Fresh

27.2. 2019Dan Chmelík

Petra Nachtigalová, 31 let
1.vstup – 20.12.2016
Počet tréninků k 27.2. 2019 – 235

„Čůůůůs,

Jmenuji se Petra Nachtigalová, ale slyším téměř výhradně na oslovení Nachti. Tahle přezdívka vznikla, když jsem začala hrát závodně basket někdy ve 4. třídě. Byla jsem strašně hyperaktivní dítě, vyzkoušela jsem hodně aktivit, než jsem na téměř 20 let zůstala u basketu.

Jsem z Poděbrad, takže klasická pražská naplavenina. Po gymplu v Poděbradech jsem se na vysokou přesunula do Prahy. Studovala jsem FTVS – sportovní management. Byli jsme ale hodně sportovně aktivní ročník a s TVSkama jsme jezdili na všechny kurzy, které šlo. Začala jsem lézt, což mě drželo téměř 10 let, vlastně do té doby, než jsem poznala FreshKruháč 🙂 Měla jsem papíry na potápění, stavěli jsme lanové překážky, učila jsem děti lézt, proletěla jsem se sama na paraglidu. Dělala jsem hodně outdorových sportů a basket šel stranou.

Už při škole jsem se dostala k organizaci různých sportovních akcí a jako jedna z menšiny jsem pracovně zůstala u toho, co jsem studovala. Je mi 31 let a jsem event manager sportovních akcí. Mám za sebou MS v hokeji, Laver Cup, MS v basketu a spoustu dalších mezinárodních akcí. Nejčerstvější je MS ve florbale, které jsme v prosinci 2018 úspěšně organizovali v Praze v O2 areně. Sportem tedy žiju pořád. No a to aktivní sportování se teď omezilo na FreshKruháč a jógu, která mi pomáhá protáhnout moje basketem hodně zkrácené tělo. Když je hezky, přidávám k tomu venkovní aktivity (kolo, běh, plavání atd.). Jsem celkem pravidelnou účastnicí FreshHolek, které mě hrozně chytly a silový trénink mě teď moc baví. Ačkoliv nejsem moc společenský typ a jsem občas takový vlk samotář, parta na Bořislavce mě fakt baví 🙂

Do budoucna plánuju přesun zpět do Poděbrad, ale už teď mě děsí ta představa bez FreshKruháče a pravidelného Čůůůs :)“

Nachti

Komentáře