#131 Humans of Fresh

26.4. 2019Dan Chmelík

Antonie H.
1.vstup – 24.11.2015
Počet tréninků k 26.4. 2019 – 226


Čůůůůůůůůůs,

prý když už jsem se procvičila do FreshKruhačový rodiny, tak by bylo fajn o sobě něco napsat. Já? Nekomunikativní šedá myš? A absolutně slohově „negramotná“?

Ehm, tak vystoupení z komfortní zóny a taky můj velký challenge zde:

Jmenuji se Antonie a nechávám si říkat Toni (po anglicku), ale slyším i na Toni a Toničko :D.

Jsem další pražská náplava, a to z malé moravské vesničky kousek od Šumperka. Je mi už 34 let (což děkuji za připomenutí! Ale na tento věk se vůbec necítím, jsem ještě zaseknutá někde na vysoké :D).

Do Prahy jsem se dostala jen díky potřebě mít aspoň nějakou praxi po vysoké (bez té by bylo přeci těžké sehnat pak práci). Bylo to velké rozhodování: praxe nebo PhD. A jelikož jsem v žádném případě do Prahy nechtěla, tak už tu jsem devátým rokem.

Moje studijní léta, na střední škole v Zábřehu a pak v Liberci na Technické Univerzitě s krátkým výjezdem na Erasmus do Mariboru, se věnovala textilu, designu, oděvu, řízení technologických procesů a trochu i programování.

Jsem jedna z mála absolventů, co zůstala v oboru a nyní jsem jako technolog u jedné české firmy, co dělá sportovní oblečení na kolo a běžky.
Pro zvědavce SILVINI s.r.o.

Sport se stal mým životním hobby až na vysoké škole, kdy se mi podařilo shodit pneumatiky a pohyb jsem si vychutnávala a užívala. Sic se postava opět radikálně změnila, ale vypěstovaná závislost mi zůstala. Skvělý!!!

Miluju hlavně kolo, horskou turistiku, běh, plavání, brusle, běžky a vlastně pohyb … poslední asi tři roky k tomu přibyl i FreshKruháč!

Jinak druhý životní hobby je cestovaní. Pak mám děsně moc dalších různorodých koníčků, ale pro nadmíru je nestíhám.

Na první trénink mě přivedla kámoška, už si ani nepamatuju kdy přesně. Určitě to bylo na Harfě, byl to Startér a mám pocit, že to měl Radek Gwuźdź. Určitě si pamatuju, že když jsem odcházela, tak na otázku „Půjdeš znovu?“ byla jasná odpověď: „Jasně!“. I když mě druhý den bolel celý člověk, tak mě to neodradilo, spíš naopak.

Kruháče mě baví pro svoji přátelskou atmosféru, různorodost cviků a náročnost dle trenéra a taky, že mě nakopnou před prací. Někdy jsem tak mimo, že mi přijde, že mám odcvičeno po rozcvičce, anebo skoro omdlívám na stanovišti nebo při dojížděčce (nesnáším „angličáky“), ale i tak se nevzdávám a do práce odcházím vždy a jedině FRESH!

Moc jsem si užila i FreshKempy, hlavně CykloKempy!

Potkat mě můžete na Harfě a z 98 % na kruháči od 6hod, teda pokud zrovna nemarodím nebo se nemůžu hýbat (už si dávám větší pozor na správné provedení cviků).

Budoucí cíl je si někdy zkusit SILOVKU (ale stále nemám odvahu) a naučit se odpočívat!“

„Stay FRESH!“

Dan Chmelík
Ahoj, kdysi jste mě mohli potkat vést ten nejlepší kruhový trénink v Praze. Hrál jsem taky 20 let rugby za Spartu, několikrát jsem vyhrál MČR v 7s a 15s. Teď už jsem ale starej a tlustej, tak už o kruháči můžu jen psát články :)))
Komentáře