#134 Humans of Fresh

16.7. 2019Dan Chmelík

Jana M.
1.vstup – 13.11.2017
Počet tréninků k 16.7. 2019 – 217


„Čuuus! Já jsem Janča.

Na Harfě mě většinou potkáte několikrát týdně. Oplývám množstvím energie, které je potřeba vybít, a tak jsou tyhle prima kruháče ideálním řešením.
Ne, že by si mě už od základky při vybíjené kapitáni nadšeně vybírali do týmu mezi prvními nebo bych disponovala extra nadáním pro jiný sport, ale hýbu se moc ráda. Dlouho jsem chodila tancovat, běhat a taky miluju lyžování. A k tomu jezdila na koni. Pořád. Odjakživa. Tak jsem v rané pubertě ukecala svoje skvělé rodiče a pořídili mi koně vlastního. Člověk vlastnící koně ale v té stáji stráví strašně moc času prakticky každý den, což začal být problém.
Mimo koní jsem totiž vždycky snila o tom, že se stanu lékařkou. Koně jsem musela prodat a sednout ke knihám, abych se letos konečně dostala na vysněnou pražskou lékařskou fakultu. Do sedla se teď vyhoupnu jen občas, ale hodinku na (většinou ten ranní od šesti; to jsem pak nejvíc Fresh) kruháč si najdu poměrně často.
Když neodpočívám sportem, tak moc ráda maluju nebo vařím. V krvi mi při všech těchhle činnostech koluje víc kafe než červených krvinek a jsem šťastnej človíček.  Líbí se mi, že tělocvična bývá plná různých lidí odlišného věku i povolání, ale je tam ta skvělá atmosféra, co nám, snad to můžu napsat takhle, tu náladu prostě zvedne všem.

Díky nastotsícktát, FreshKruháči, mám tě ráda!“

Dan Chmelík
Ahoj, kdysi jste mě mohli potkat vést ten nejlepší kruhový trénink v Praze. Hrál jsem taky 20 let rugby za Spartu, několikrát jsem vyhrál MČR v 7s a 15s. Teď už jsem ale starej a tlustej, tak už o kruháči můžu jen psát články :)))
Komentáře