#139, #140 Humans of Fresh

30.8. 2019Dan Chmelík

Kateřina M.
1.vstup – 28.4.2017
Počet tréninků k 30.8. 2019 – 220

Martina M.
1.vstup – 29.7.2017
Počet tréninků k 30.8. 2019 – 232

„ČŮŮŮŮS, my jsme Káťa a Marťa a jsme FreshSégry. Možná také patříte k těm, kteří se chvíli domnívali, že jsme jedna osoba, a dost dobře nechápali, jak je možné být v 17:00 na kruháči na Bořislavce a v 18:00 na Harfě. Tady je pár řádků o nás. Je nám 28 let, Marťa je o 4 minuty starší než Káťa (Marťa tvrdí, že o 5 min!:)), a pocházíme z Prahy. Káťa pracuje v letectví, Marťa na obchodním oddělení v logistice. Odmalička jsme byly vedeny ke sportu, zejména k atletice. Byly jsme celkem rychlý holky na krátké tratě (100 m a 200 m) a občas jsme k tomu na nějakém závodě přidaly skok do dálky a trojskok (při naší výšce je to spíš vtipný 😎).
Marťa se na konci své závodní kariéry dala na dlouhé tratě, a to jí vydrželo do dneška.
Káťu v tom dost motivovala, a tak jsme letos v květnu zaběhly společnými silami VltavaRun a skončily s naším dámským obsazením na 2. místě v ženských týmech.
Kruháče jsme si moc oblíbily, protože mají velmi blízko k atletickým tréninkům, kde se kombinují různé typy cviků, při kterých posílíte komplet celé tělo (občas i tu hlavu, zvlášť když se v kole střídá pravá a levá noha, a ještě k tomu jste blondýna 😄). Na kruháčích jednoduše řečeno vzniká závislost a je to tím, že se tu mísí přátelská atmosféra jak z řad trenérů, tak jejich svěřenců 😊 A my jsme moc rády, že toho můžeme být součástí. A abychom nezapomněly, máte dobrej kháves a ještě lepší másla 😊 Pro více dotazů nás neváhejte kdykoliv oslovit, pokud poznáte, která z nás je která 😊

ČŮŮŮŮS a zase brzo na viděnou! M+K“

Dan Chmelík
Ahoj, kdysi jste mě mohli potkat vést ten nejlepší kruhový trénink v Praze. Hrál jsem taky 20 let rugby za Spartu, několikrát jsem vyhrál MČR v 7s a 15s. Teď už jsem ale starej a tlustej, tak už o kruháči můžu jen psát články :)))
Komentáře