#144 Humans of Fresh

6.12. 2019Dan Chmelík

Tom K.
1.vstup – 2.10.2018
Počet tréninků k 5.12. 2019 – 217


„Čůůůůs,

mé jméno je TOM Kadeřábek. Že je neobvyklé? Ano, ale jsem opravdu jenom Tom. Váže se k tomu historka, jak mámě na matrice dopsalo pero a víc už to neřešila. Když to ale vezmu zpětně, tak jsem za to rád.

Je mi 26 let a nedávno jsem dostudoval VŠE, fakultu financí a účetnictví, prostě další rádoby ekonom. V současnosti pracuji jako portfolio manager v jedné investiční společnosti. Spravuji klientům solidní balík peněz, něco kolem miliardy eur. Zatím se mi daří klientům vydělávat, ale kdyby se to náhodou otočilo, raději zde vynechám jméno společnosti. 😊

Bohužel mám poměrně velkou smůlu na zranění a dost mě to limutuje. Příkladem, poslední půlrok mi hodně nepřeje. Měl jsem natržený zadní stehení sval a teď už měsíc laboruji s ramenem. I tak se ale pravidelně snažím chodit cvičit. Střídám jen dle typu zranění spodní a horní partie. 😀

Jsem rodilý pražák, ale v mládí jsem žil v Lysé nad Labem. Na střední škole jsem se vrátil zpět do Prahy a plánuji tu zůstat. Momentálně bydlím kousek od Českomoravské. Já vím, to se mi to cvičí, když to mam tak blízko. Mezi mé koníčky patří veškerý sport. Snad jenom basket mě moc nebaví. Možná proto, že nejsem žádnej čahoun. Miluju hokej, který jsem 18 let hrál. Pak jsem se ale klasicky zranil (třetí operace a další plastika vazů), tak jsem se rozhodl raději učit. Teď už hraju jenom abych si udělal žízeň. Někdo si hold nechává dělat plastiku prsou a někdo má zálibu ve vazech 😊.

Jsem hodně společenský člověk, miluji zábavu, mám rád dobrodružství a nezkazím žádnou legraci. Především když se napiju, pak je všechno super nápad.  Nesmím zapomenout ani na svou drahou polovičku, která na fresh taky občas zavítá. Neodpustila by mi to.

Můj cíl je držet se ve fyzické a hlavně psychické pohodě. Cvičení mi pomáhá k tomu, abych byl pozitivně naladěn a cítil se dobře. Když náhodou vynechám, cítím se strašně provinile, „rozkydle“, no prostě žádná hitparáda. Určitě to ale taky znáš.

Moje vize? Je to prostý, být co nejvíc FRESH a taky konečně pořádně vyladit formu na léto. Problém je, že hrozně rád jim a nechci se jídla na úkor vysněné postavy vzdát.

Co se týče snů? Mým snem je být v životě šťastný a nestrádat. Rád bych, aby byli spokojení i moji nejbližší a všichni lidi kolem mě. Nejsem žádnej sluníčkář, ale bez spokojených lidí okolo to prostě nejde.

Fresh byla jasná volba. Je to blízko z domova a kamarádi, včetně mojí ženy, FreshHarfu vždycky hodně chválili. Přes přítelkyni jsem taky trochu příbuznej s jednou FreshLegendou co má tisíc vstupů. Nečekal jsem, že to může být tak fajn, jak všichni řikali. Doposud jsem znal pouze neosobní lekce a tréninky. Tady je to jiný. Fajn lidi, super kolektiv i trenéři. Prostě se ti na ty tréninky chodí víc s radostí. Potkáváš známý tváře a pokecáš s nima.
Moc doporučuju a třeba se poznám i s tebou. Těším se!“

Dan Chmelík
Ahoj, kdysi jste mě mohli potkat vést ten nejlepší kruhový trénink v Praze. Hrál jsem taky 20 let rugby za Spartu, několikrát jsem vyhrál MČR v 7s a 15s. Teď už jsem ale starej a tlustej, tak už o kruháči můžu jen psát články :)))
Komentáře