#61 Humans of Fresh

4.10. 2017Richard Palm

Monika Kožušníková, 25 let
1.vstup – 8.4.2016
Počet tréninků k 4.10. 2017 – 281

Čůůůs,
jmenuju se Monika, je mi 25 let a chodila jsem na Špitálskou! Což je nejen #nejlepsigymplvPraze, ale hlavně na něj chodilo fakt hodně Fresháků.  A protože kluci mají dobře zmáknutý marketing, reklamy a příspěvky FreshKruháče na mě na Facebooku vyskakovaly tak dlouho, až jsem se rozhodla otestovat ho na vlastní bicáky. Dlouhá léta jsem tancovala modernu (ne, nezatančím vám ukázku, a to ani pod vlivem alkoholu) a byla jsem zvyklá, že sport = parta kamarádů. Před pár lety jsem ze dne na den s tancováním sekla, chvíli jsem se pokoušela o seberealizaci cvičením v různých fitkách, ale nebylo to ono. A FreshKruháč vypadal, že je plný skvělých lidí #atakyjo. Vyrazila jsem na svůj první kruháč… Dádův kruháč! Jeho absolvování mi způsobilo životní šok a po skončení jsem napsala kamarádce, že „to bylo zajímavý, ale chodit tam rozhodně nebudu“. Po pár měsících jsem se rozhodla dát tomu ještě druhou šanci #zaplatpanbuh, po pár tréninkách jsem vyrazila na svůj první kemp a od té doby jsem tady pečená vařená 🙂FreshAtmosféra mě dokonale zblbla. Své původní stanovisko, že „rozhodně nepotřebuju být v “TOP 5“ jsem brzy přehodnotila a jeden čas mi vlastně nešlo o nic jiného 🙂, následoval pád rozhodnutí „na Bořislavku určitě chodit nebudu, protože je to tam velký a divný“ (teď jsem tam několikrát týdně – je to tam obrovsky dobrý) a že „modrej náramek mi může bejt ukradenej“ (a pak jsem několik dní svým modrým náramkem všem ostentativně mávala před očima a vysvětlovala jim, jaká jsem hvězda). S nadšením se účastním FreshAkcí a úplně nejradši jezdím na FreshKempy (lidi, jezděte na kempy, jsou skvělý!). Mojí nejoblíbenější dojíždečkou je Roxanne a fakt hodně nesnáším stoosmdesátky (#vzkazprotrenery).
A teď nějaké seriózní životopisné informace. Vystudovala jsem andragogiku (což je stručně řečeno vzdělávání dospělých, plnou definici sdělím na vyžádání). Aktuálně píšu diplomku a nevzdávám se naděje, že toho magistra brzy dokončím 🙂. Pracuju v Economii – vydáváme Hospodářské noviny, Respekt, Ekonom a další tituly (je jich tolik, že vyjmenovat je nezvládnu, fakt ne). Pracuju obklopena novináři, fotografy a kameramany a s Erikem Taberym se potkávám u kopírky 🙂. A protože u nás sídlí DVTV, existuje určitá pravděpodobnost, že mě někdy zahlédnete ve vysílání (jako že se mihnu někde vzadu v dáli… ale jednoho dne se mnou určitě Martin Veselovský natočí rozhovor!). Já pracuju v oddělení speciálních projektů jako koordinátorka vzdělávání. Firmy si u nás objednávají kurzy pro svoje zaměstnance a mým úkolem je zařídit, aby byli všichni a všechno ve správný čas na správném místě a akce proběhla ke spokojenosti všech zúčastněných.  A když se čas od času něco pokazí (lektor se zasekne v zácpě, dojde kafe a jiné krizové situace), je na mně, abych je vyřešila (nejlépe v klidu). Tímto žádám o pokrytí šaten mobilním signálem, abych nemusela z šatny vybíhat polonahá a zoufale hledat signál u baru 🙂.  

A protože stříbrný náramek je v mém případě v nedohlednu, zaměřuji se prozatím na jiné cíle. Chci mít obrovský (náhodný kolem)bicáky a být i nadále Fresh!

Komentáře