#62 Humans of Fresh

9.10. 2017Richard Palm

Mirka Sokolová, 32 let
1.vstup – 25.11.2015
Počet tréninků k 6.10. 2017 – 336

Čůůůůs, jmenuji se Mirka, je mi 32 let. Moje začátky na FreshKruháči byly vtipné 🙂. Jediný pořádný sport, kterému jsem se do té doby věnovala, byl gaučing. Ale nutno podotknout, že jsem vždy ke sportu tíhla a vždycky jsem se nějakému chtěla naplno věnovat a asi tak tisíckrát začínala s domácím cvičením a běháním. Vždycky jsem si ale párkrát zacvičila a tím to skončilo. Chvíle slávy nastala až s FreshKruháčem, a to úplnou náhodou. Pracuji na Primě, kam jednoho dne nastoupila nová kolegyně, velká sportovkyně. Netrvalo dlouho a postupně začala lanařit kolegyně z naší kanceláře na FreshKruháč. Já jsem jen po očku sledovala, jak si po cvičení vypraví dojmy 🙂. Jednoho dne jsme se s mým, stejně gaučovým kolegou „hecli“ a šli do toho jedno odpoledne také. Odpoledne zůstalo odpolednem a dál asi na měsíc, nebo dva nic. Ale mně FreshKruháč zůstal v hlavě a čerstvým začátkem roku 2016 jsem v kanceláři prohlásila, jestli nechce někdo jít místo toho odpoledne ráno před prací od sedmi. Načež se mi kolegyně vysmály, že ony s tím problém nemají, že jediný, kdo tam nebude, budu já, protože mám problém se do práce dostavit i na devátou. A tak to přišlo…dorazila jsem s velkou slávou na 7! Nikdo nevěřil vlastním očím a dostala jsem od kolegyň řádně poplácáno po ramenou :). Už to budou dva roky, kdy jsem pravidelně každý všední den v 7 ráno na značce, pravda, spíš v 7:02 🙂. Musím se přiznat, že FreshKruháči neříkám FreshKruháč, ale cvičky. Všichni kolem mě vědí, že chodím ráno na cvičky a taky vám tak říkají :D. Cvičky jsem si zamilovala, je to pro mě super sport, udržení kondice, naučila jsem se vstávat jako normální člověk, ale hlavně, hlavně je to pro mě srdcovka…Miluju ta rána na cvičkách, kdy si pořádně zamakám a pak si tam spokojeně sednu a dám si kafíčko, browniesku a proteiňáček (což docela leze do peněž – veřejně vyhlašuji návrh na nějaké věrnostní bonusy 🙂 ). Vidím u toho známé „rodinné“ tváře, úsměvy na tvářích a u toho cítím typický pach (ne zápach!), který mají jen naše cvičky na Harfě – na to jsem zapomněla, chodím cvičit do gymu na Harfu 🙂. Zrovna teď, když se snažím sesmolit těchto pár slov, na cvičky ze zdravotních důvodů nechodím a strašně se mi po vás stýská. Doufám, že v řádu několika dní mi dá pan doktor zelenou a já naskočím zpátky v plné polní 🙂)))

Jinak nic zajímavého….pocházím z Českých Budějovic, ale už pár let žiji v Praze, chodím cvičit, do práce…ve volném čase se nejraději věnuji blízkým, chodím běhat, mám rada vaření a chtěla bych se začít víc věnovat sobě – hlavně ten jazyk a trocha nějaké té kultury…a mám ráda módu a miluju Vánoce!!

Všem Freshákům ať se daří, ať jsou pořád tak skvělá parta, ať se rodinka a celý Fresh po všech stránkách rozrůstá. Doufám, že spolu vydržíme spoustu, spoustu let a posílám dík a poklonu klukům za to, že „porodili“ FreshKruháč a dál jedou pecky! Ať se daří, kluci a děkujeme! 🙂)

Komentáře