#68 Humans of Fresh

8.11. 2017 Richard Palm

Andrea Šulcová, 29 let
1.vstup – 8.8.2016
Počet tréninků k 8.11. 2017 – 286

Čůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůs Fresháci,
Je pondělí 4:30, zvuk budíku mi rve bubínky a já se proklínám, že jsem přistoupila na takovou šílenost vstávat v tak nekřesťanský čas a jít cvičit. Vypotácím se z postele, poslepu na sebe hodím cvičební úbor, popadnu svých pár švestek a vyrážím vstříc tomu, co mě za pár momentů čeká. 
Jsem tu, trochu nejistě vcházím do gymu a vzápětí slyším první „čůůůůůůůůůůůůůůůůs“. Něco zamumlám, jsem překvapená, že mě jakýsi obrovsky SuperFreshBarman (Tomík) zdraví poněkud familiárně… A je to tady – je 6:00 – můj první trénink s Radkem začíná. O hodinu později chci spáchat rituální sebevraždu – jsem rozsekaná, pomoc, všechno mě bolí, sem už nikdy nejdu, sotva se plazím.

O rok později

Je pondělí 4:50 (jsem mazák, už umím být časově efektivní 😊), a byť bych občas tu příšernou věc, která mi každé ráno řinčí u hlavy, nejradši ubila, vstávám a chystám se na ranní tréninkA co jsem vlastně zač? 😊 Jmenuju se Andrea a jsem pražská náplava z Krkonoš. Teď by asi mělo zaznít něco ve smyslu, že jako každý horal lyžuju od dvou let a že jsem ve třech letech zdolala Sněžku. Vůbec – Sněžku jsem dobyla poprvé před několika lety a pořádně stát na lyžích jsem se naučila až na lyžáku 😊. Nicméně jako malá jsem byla neskutečně akční – od čtyř let jsem závodně tancovala scénické tance, věnovala jsem se gymnastice a různým jiným akrobaciím, trochu jsem koketovala s krasobruslením, ale žádný dramaťák to nebyl. Pak jsem nastoupila na vejšku v Liberci, kde je mimochodem úplně nejlepší kolejní život, a tak jsem, pochopitelně, neměla na sport moc času 😊. A tak jsem si tak lenivěla a lenivěla, až jsem se prolenivěla do Prahy, kde jsem sportovně zakrněla ještě víc. Úspěšně jsem zdolala peďák a nastoupila do práce, ale ne do školy, neb si šetřím nervy do zásoby 😊. Nakonec jsem se vrhla do marketingu. Mám na starosti foodový magazín, a jelikož strašně ráda vařím, peču a hlavně jím, postupně jsem dospěla k názoru, že už by to nějakou tu aktivitu chtělo. Začala jsem tedy velmi zvolna běhat a navštěvovat různé lekce. Jednoho krásného srpnového dne jsem přála Pechymu k narozkám a nakonec slovo dalo slovo a domluvili jsme se, že spolu zajdeme na FreshKruháč. A tak to všechno začalo. Obrovsky super FreshTrenéři v kombinaci s úžasnými lidmi a skvělou atmosférou mě motivují k tomu, abych každé ráno vstala, jela přes půl Prahy na trénink a vracela se do práce nabitá pozitivní energií (teda aspoň do oběda si připadám v práci snesitelná 😊). Asi FreshZávislost, říkám si, ale neskutečně mě to baví! A za to díky vám všem! 😊Tak čůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůs a těším se v gymu anebo třeba i mimo něj! 😊

Komentáře