#69 Humans of Fresh

14.11. 2017 Richard Palm

Eva Navrátilová, 26 let
1.vstup – 24.2.2016
Počet tréninků k 14.11. 2017 – 219

Čůůs, jmenuji se Eva, je mi 26 a chodím na Kruháč!
Původem pocházím z Ostrova u Karlových Varů, kde jsem bydlela do 18 let. Potom jsem odešla za vzděláním do Prahy a po dokončení VŠE jsem se rozhodla na chvilku zůstat. Teď mám po škole víc než rok a pracuji ve financích v jedné zahraniční firmě.
S mým sportovním životem to vypadalo různě. Na gymplu jsem se věnovala atletice, i když teda ne moc úspěšně. Bavilo mě trénovat, ale závody pro mě byly spíš stresující. Dalo mi to aspoň do života pár věcí, jako pozitivní vztah ke sportu, vůli nevzdávat, když něco chvíli nejde, nedivím se, když kluci nosí legíny atp. Na vejšce jsem potom trochu zlenivěla, zkoušela jsem aerobiky, pilatesy a podobný srandy, ale u ničeho jsem dlouho nevydržela. Po semestru na Erasmu ve Finsku ale bylo potřeba dostat se trochu do formy, a tak jsme se s kamarádkou přihlásily na první kruháč. Líbilo se nám, že to založili lidi od nás ze školy a že to vypadalo hezky organizovaně. Z atletiky jsem byla zvyklá, že trénink má řád a že trenér i občas zařve 🙂 Po prvním tréninku jsem si týden skoro ani nemohla sednout na záchod, ale FreshAtmosféra mě donutila se vrátit. Nejvíc oceňuju variabilní tréninky, přístup trenérů a dobrou náladu, která v gymu vždycky vládne.
Jinak něco málo o mně: jsem spíš samotář, mám ráda spousty dobrýho jídla, psy, cestování, červánky, lození po přírodě a saunu.
Závěrem bych ráda poděkovala trenérům a všem okolo za parádní práci. A úplně nakonec bych chtěla pozvat lidi, co ještě nebyli, na trénink. Je to fakt super, doražte třeba na Bořislavku. Stay Fresh!

Komentáře