#74 Humans of Fresh

15.12. 2017 Richard Palm

Michaela Veselá, 27 let
1.vstup – 15.10.2016
Počet tréninků k 15.12. 2017 – 222

„Čůůůůš, jmenuju se Michaela a je mi 27 let. Musím se fakt pochlubit, i když se to nemá, ale už od dětství jsem byla dost velkej sportovec, stěna v pokojíčku fakt plná medailí a na policích samý poháry. Hmm… ne fakt kecám.. pravda je taková, že jsem nikdy moc nesportovala no vlastně vůbec, asi jsem se nechtěla zranit, nebo unavit, no prostě mě to nebralo. Nejlepší bez tak byl sport zvaný gaučing. Nějaký škuby najít si něco co by rozpohybovalo moje tělo tu byly, ale návštěvy pár fitnness center a absolvování různých skupinových lekcí ukázaly, že tudy cesta nepovede. Většinou tam byla na mě špatně působící atmosféra, každý si hleděl svýho, aby pozdravili, no to ani omylem. Pak jsem náhodou narazila na FreshKruháč. Jako pořádně velkej stresař a trémař z nových lidí jsem šla s parádně staženým žaludkem od nervů na první hodinu, ratlík byl proti mně pevně a stabilně stojící tvor. O náběhu na infarkt ani nemluvím, no asi mám zdravý srdce (ťukám), protože se mnou nic nekleplo a jsem tu dodnes. Celý trénink kromě staženýho žaludku a vytřeštěných očí připomínajích oční orgány šneka mi hlavou lítalo co tam vlastně dělám, když neumím udělat ani pár kliků. Ovšem Radkova trpělivost mě dostala, fakt po první hodině s ním jsem myslela, že budu potřebovat nový nohy, protože jsem neměla pomalu na čem odejít domů. Ale i když v tu chvíli jsem byla bez nohou, tak jsem se 100% jistotou věděla, že tohle je to pravý, a že to rozhodně chci rozjet na plný obrátky. Od tý chvíle to bylo o něčem jiným, najednou mě to začalo bavit a hurá moje tělo se chce hýbat.
Jinak mám sedavý zaměstnání, joo jasně kancelářská krysa 😊 a jsem z Prahy. Baví mě podnikat různý výlety a ráda se kouknu na nový místa. Ale úplně ze všeho nejvíc TOP je pro mě návštěva ZOO, zvířata to je moje. Mám sjetý ZOO všechny co u nás jsou a některý i víckrát. Co mě začalo ještě bavit a v čem rozhodně chci pokračovat a vytunit to do fáze, který budu maximálně schopná je běh a s ním spojený různý závody. Letos jsem se překonala, asi mi přeskočilo, ale vrhla jsem se na Ještědskou 1000, RedBull 400, Spartan race a na Gladiátor race, sice jsem kopala plíce před sebou, oči byly X metrů napřed, ale byla to pro mě výzva a co důležitý je se zúčastnit a nemusí se hned vyhrávat, ne? To až příště … 😊
Moje nadšení neopadá a i po roce se těším na příští rok a i ty další a další, protože díky FreshKruháči se můžu vybičovat k těm nejlepším výkonům. Takže čus a uvidíme se na dalším tréninku, co dalším.., dalších trénincích, a že jich ještě bude…..

Komentáře