#78 Humans of Fresh

16.1. 2018Dan Chmelík

Tomáš Havlík, 25 let
1.vstup – 15.9.2014
Počet tréninků k 16.1. 2017 – 246

Čůůůůůs,
jmenuji se Tom, je mi 25 let a velmi rád sportuji. Velkým koníčkem je lyžování, bojová umění a samozřejmě kruhové tréninky. Přes den mě zaměstnává spekulace na měnových trzích, kterým jsem propadl během studia na vysoké.
Na FreshKruháč chodím už nějaký ten rok. Dostal jsem se k němu celkem náhodou, hledal jsem alternativu k tradičním posilovnám, které mě nikdy moc nelákaly. Velký požadavek bylo, aby se na tréninku moc neběhalo, protože běh je jedna z mála aktivit, které moc nemusím. To značně zúžilo výběr. Taky jsem si říkal, že by bylo fajn cvičit v létě venku, no a o zbytek se již postaral google. Jako první na mě vyskočil nejlepší kruhový trénink v Praze s fotkama z venkovních tréninků a bylo jasno. To, že je na druhé straně Prahy, mi bylo celkem jedno. Na prvním tréninku jsem to samozřejmě zrovna moc nedával, ale na mou omluvu v té době ještě FreshStartéry nebyly odstartovaný, takže nejlehčí byl klasickej FreshKruháč. Trénink byl jinak totálně suprovej a hnedka bylo jasný, že jestli někde cvičit, tak tady.
Kromě FreshKruháče se věnuji bojovým umění, konkrétně pak jednomu s pro většinu nic neříkajícím názvem Escrima. Na tréninku mě můžete potkat prakticky jen úterky a čtvrtky večer od osmi a kdybyste se divili proč to vypadá, že toho mám už po krk, tak je to tím, že na FreshKruháč přejíždím právě z tréninku Escrimy a to je i důvod, proč většinou přiběhnu pozdě.
Co říci závěrem? Každej na fotce ukazuje bicáček, tak jsem šel proti proudu a ukážu vám palec a skvělej modrej náramek, bicáček třeba přístě 😉
Čůůůůůůůůůůs

Dan Chmelík
Ahoj, kdysi jste mě mohli potkat vést ten nejlepší kruhový trénink v Praze. Hrál jsem taky 20 let rugby za Spartu, několikrát jsem vyhrál MČR v 7s a 15s. Teď už jsem ale starej a tlustej, tak už o kruháči můžu jen psát články :)))
Komentáře