#80 Humans of Fresh

25.1. 2018Dan Chmelík

Pavel Zachariáš, 41 let
1.vstup – 8.6.2015
Počet tréninků k 25.1. 2018 – 215

Ahoj,

S Danem, Michalem a Honzou jsem začal chodit cvičit ještě dříve, než začali používat název FreshKruháč. Původně to byla zejména letní venkovní příprava během pauzy na novou sezónu v ragby. Následně i zimní příprava a nyní, kdy již nejsem aktivním hráčem ragby, je FreshKruháč hlavní sportovní činností, které se v současné době věnuji. Původně jsem v kruhovém sportu o žádné mety nestál a ani Dan by nevěřil, že bych se kdy dostal do TOP 200 🙂. No vidíte a dokonce už jsem i na Humans of Fresh.

Svému nejmilejšímu sportu – ragby jsem se věnoval plných 31 let. Aktivně se mu již nevěnuji rok a půl. Jako doplňkový sport jsem měl a stále mám hokej, kterému se věnuji jako hobby hráč, v současné době však velmi sporadicky. V průběhu zimy rovněž velmi rád lyžuji a samozřejmě velmi rád cestuji a poznávám nová místa, jídla a kultury. Po ukončení ragbyové kariéry je mým největším koníčkem má rodina. Dvě malé dcery zaberou hodně času. Rodinný život je velmi krásný a někdy i velmi náročný 🙂.

Řekl bych, že v současné chvíli nějaké překotné cíle, vize, sny nemám. Pro mě je důležité zdraví a pohoda mé rodiny a spíše naplnění jejich cílů, vizí a snů… 🙂 Právě i kvůli rodinnému životu jsem překopal vlastní život a chodím trénovat brzy po ránu místo navečer a večer, abych se mohl věnovat rodině.

Závěrem bych rád shrnul, že do mého stáří, původu a profese nikomu nic není!!!! :)) Ale samozřejmě rád uvedu a není to nic tajného. Již brzy mi bude 42 let, prozatím nejsem ženatý, i když jsem partnerku již o ruku požádal… 🙂 Pocházím z Prahy a v Praze rovněž bydlím a bydlím zde velmi rád a rovněž toto město mám velmi rád. Pracuji jako daňový poradce a asistent auditora v české poradenské společnosti.

Tolik o mě a doufám, že do této vybrané společnosti FreshKruháče budu schopný docházet ještě nějaký čas… 🙂 Akorát ten Pavel Pytela na baru mi chybí!! :))

Pavel Zachariáš

Dan Chmelík
Ahoj, kdysi jste mě mohli potkat vést ten nejlepší kruhový trénink v Praze. Hrál jsem taky 20 let rugby za Spartu, několikrát jsem vyhrál MČR v 7s a 15s. Teď už jsem ale starej a tlustej, tak už o kruháči můžu jen psát články :)))
Komentáře