#81 Humans of Fresh

2.2. 2018Richard Palm

Kamila Marková, 27 let
1.vstup – 9.9. 2016
Počet tréninků k 2.2. 2018 – 220

Čůůůs Fresháci, prý se moje pozdní příchody tak proslavily, že si o mě chcete i něco přečíst. Nejprve bych chtěla dodat, že za mé pozdní příchody může ta tramvaj, která jezdí v nevhodné minuty :D.

Určitě nejsem první naplavenina, o které čtete. Jsem taková obyčejná holka ze severu, konkrétně z České Lípy a naplavila jsem se sem proto, že v Lípě je nuda a není tam FreshKruháč.  To, že mi je 20 už mi nikdo moc nevěří a proto udělám výjimku a řeknu Vám svůj skutečný věk, je mi 27.

Musím se přiznat, že jsem nebyla od malička sportovní nadšenec, jako malá jsem chodila do hudebky a sport mě chytnul až někdy ve 20, čili nedávno ;). Když jsem na své první hodině zumby zjistila, že uběhlo teprve 10 min a já už nemůžu, tak jsem se tomu sportu začala postupně více věnovat, až se z toho vypěstovala taková lehká závislost. Bohužel jak se říká, sport vede k trvalé invaliditě a u mě to platí dvojnásob, proto jste mě ani nemohli přes léto v gymu vidět, kdy jsem vypadla na 4 měsíce….hrůza…snad nikdy víc. Přes týden mě najdete skoro každé ráno po 6 🙂 v gymu na Harfě, občas FreshKruháč podvedu a zajdu na fitbox, trx a nebo si jdu jen ven zaběhat či zabruslit. I když někteří, vlastně všichni, říkají, že jsem blázen, když chodím od 6 ráno na Kruháč, tak mě to vyhovuje. Nějak jsem došla k zjištění, že odpoledne jsem hrozně líná, bez energie a tak jsem ráda, když přijdu z práce domů, najím se a lehnu do postele.

A teď co vlastně dělám. Ještě za dob mých studií jsem vyjížděla do zahraničí animovat a teď jsem se, shodou okolností, k animacím zase vrátila, i když z té druhé strany. Neanimuji, ale mám animátory na starosti, tak uvidíme, jak to všechno dopadne. Rozhodně na Kruháč nehodlám zanevřít a proto nelením a cvičím…… kdo necvičí, není fresh….Tak se uvidíme zase ráno, určitě mě poznáte, jsem ta, co chodí pozdě.

Komentáře