#86 Humans of Fresh

13.3. 2018 Richard Palm

Kuba Wajgl, 29 let
1.vstup – 3.1.2017
Počet tréninků k 13.3.2018 – 227

Čúúúúúúús,
bude mi 30 (když to tak píši a vidím, tak si říkám, že je to už špatné :D). Jsem OSVČ a věnuji se „onlajnu“ z pohledu nejen marketingu, dále pak jsem tak nějak produktový manager a koordinuji takový menší tým lidí. Práce mě velmi baví, a tak u ní někdy trávím i více jak 15 hodin denně. Jelikož jsem z Kladna, pracuji na Letné, tak jezdím vždy po Evropské. Život neberu moc vážně a snažím si jej užívat po všech stránkách.
Jak jsem již zmínil, práce je zároveň mým koníčkem. Mezi další koníčky se bezesporu řadí moderní technologie, které miluji, cestování, má milovaná elektrická kytara (až to bude číst má kytara, tak si určitě pomyslí, že se s ní poslední dobou nemazlím tak pravidelně), inline brusle, kolo, turistika (ideálně kopce, hory) a (chvilka napětí…) ta dáááá – samozřejmě FreshKruháč. To je, abych řekl pravdu, s moderními technologiemi něco, co dělám fakt intenzivně.
V létě 2016 jsem byl takový soudek, bůček, špekoun (a ještě mnoho dalších přezdívek měl jsem pro sebe 😀 – no měl jsem cca něco přes metráček, což při mém nevelkém vzrůstu bylo docela funny). Nějak mě napadlo, že bych to mohl změnit. Tak sem se dal na trošku zdravější stravu (do dneška umím za večer sníst třeba 400g Merci – hlavně to bílo-čokoládové je boží) a začal hledat cestu, jak trochu více zabrousit do sportu – tedy nerad bych se do toho teď zabrušoval, abych z toho pak nemusel vybrušovat. Zkrátka můj odpor ke sportu tu byl. Představa skupinových cvičení mě dokonce naháněla hrůzu. Spolužák ze základky dělal nedaleko mého bydliště Kruháče (ale v 8 večer se začínalo a je 3x týdně, což není úplně praktické), tak jsem si řekl, že se tam půjdu podívat, když něco chci změnit. No, po 20 minutách jsem jaksi neschopen dýchání s notnou dávkou štěstí sotva trefil na toaletu, jejíž pomoc jsem v akutní nouzi potřeboval – a mohl jsem se navečeřet podruhé 😀 😀
Po 2 dnech jsem mohl zase chodit. Po týdnu jsem si řekl, že to bylo husté a že jdu do toho znovu. A tak jsem začal chodit 3x týdne. To už se psal pozdní podzim roku 2016 a já stáhl přes 20 kg dolů. V zimě mě přestalo bavit dojíždět na kruháče, a tak jsem začal hledat alternativu. Přes Google jsem si našel FreshKruháč (počátek ledna 2017) a měl skvělé reference od návštěvníků (ps pište reference tam, kde lidé hledají, ono to pomáhá 😛 těm, co hledají). Po první návštěvě jsem si řekl, že tohle je přesně ono. Různí trenéři, nepřeberné množství cviků, osobní přístup, zkušenosti trenérů, skvělí lidé a super barmanky a barmani. Od té doby jsem postupně omezil všechny ostatní kruháče a „přemigroval“ jsem na FreshKruháč, kde poslední dobou trávím takřka stejně času, jak doma 😀
Vždy jsem si říkal, že by bylo fajn být fit jak postavou, tak i fyzickou zdatností, takže jsem si v tomto ohledu splnil sen. Do budoucna bych si primárně přál, abych nemusel i nadále brát život vážně, mohl život žít tak, jak přijde a jak zrovna chci a neřešit blbosti. To se teď daří, takže si to zatím denně sním a neplánuji to měnit. Cíle si moc nestanovuji, protože vím, že za každým cílem je jeho další lepší stupeň.

A moje fresh motto? Dokud dýcháš, můžeš!

Děkuji všem, co dělají FreshKruháč tím nejlepším kruháčem nejen v Praze – a to platí i pro nás návštěvníky. Doufám, že se tam s těmi příjemnými, hezkými, přátelskými a krásnými lidmi budu i nadále potkávat.

Ale přeci jen mám jeden cíl, breaknout 300 vstupů za 365 dní. Tak se možná v tomto roce uvidíme častěji než často.

 

Na závěr přikládám motivační fotku, protože – když se chce, tak to jde 🙂

Komentáře