#87 Humans of Fresh

20.3. 2018 Richard Palm

Bára Mikysková, 28 let
1.vstup – 26.1.2016
Počet tréninků k 20.3.2018- 252

No tak tedy ahoj všem 🙂

Jmenuji se Bára, ale nemám ráda když se mi tak říká. Teda jakoby to vlastně uplně nenávidím. Proto se tedy nikde neprezentuji pod jménem Bára, ale Baru. Jasně, tak když někam přijdu a je třeba se představit, tak se nepředstavim jako Baru, ale normálně debilně  Bára. Vysvětlovací proces o tom, že to nemám ráda přesouvám na dobu určitou, zhruba tak 30 vteřin poté. 😀
Je mi 28 let a pracuju jako Account manager v reklamce. Co to znamená… To znamená, že mám na starosti několik značek a zodpovídám za to, že to, když klient chce dostat do digitálu message o tom, že ty nový pleny absorbujou 3x více tekutiny, tak se tak fakt stane a všichni pak o tom vědí. Takže až se vám na youtube, facebooku nebo instáči objeví reklama na pleny, vzpomeňte si na mě, cílim jí na Vás právě já 😀 . (pozn. – nedělám reklamu na pleny, proto se vám žádná taková reklama nezobrazuje :D).
Nooo chodila jsem do několika škol jako třeba školy mateřský, základní, pak jsem teda přešla na gympl, kde to začalo bejt moc zajímavý, protože tam studium brali už fakt vážně, kdežto já uplně ne… Nebo jako jo, ale jen to, co mě bavilo, což byl tělocvik. Ne, dobře tak bavila mě třeba angličtina. Ale neskutečnej boj pro mě byla (a je) matika a fyzika. Já prostě na tohle fakt nejsem a nikdy nebudu. Já když mám dneska něco spočítat, tak nahodim obličej jako že se strašně soustředim na výpočet, ale ve skutečnosti přemýšlím, komu zavolám, aby to za mě spočítal. Tohle mi prostě nejde. Pardon. Noale tak dopadlo to dobře, nikomu se nic nestalo a pro veliký úspěch jsem pak šla ještě na VŠ, kterou jsem zvládla bez větších problému, neb tam nebyla matematika :).
No, počítat teda neumím, ale zato mi jdou jiný věci. Jsem kreativní typ, takže mi jde vymýšlení, mám tak nějak představivost, jsem hodně precizní v tom, že to, co dělám, musí bejt dotažený do konce na 150%, nemám ráda polovičatý věci. Miluju fotky. Učim se dělat super fotky a začala jsem se pořádně věnovat svýmu insta čenlu – @calibarbra . A pak mě hodně baví filmy a trávit čas s někým, kdo ho se mnou chce trávit taky.
Proč FreshKruháč… Hele uplně jednoduše. Protože před dvěma lety jsme Terkou Vé – znáte z videa ze semináře o stravování – hledali nějaký cvičení, který začíná už v 6am . V Praze niiikdo jinej než FreshKruháč od 6am necvičil… No a přišly jsme poprvý, podruhý, potřetí…….. A dneska nosim modrej náramek, na kterej jsem teda pyšná moc 🙂))) je mi tu s váma dobře :* .
Mám určité své vize a cíle, ale ty si nechám pro sebe, protože kdyby to někdy nevyšlo, tak se mi alespoň bude smát o pár lidí míň 🙂 . Né, jde spíš o to, že to nechci zakřiknout. Ale řeknu tohle: když vás vaše sny dostatečně neděsí, tak nejsou dost veliký 😉 . A já jsem vyděšená k smrti 😉 .
Na závěr bych ráda vznesla nějaké to moudro, ale žádný mě nenapadá, tudíž neřeknu žádný. Tak díky těm, co to dočetli až sem a vidíme seee! Čauwees,

 

Vaše Baru 🙂

Komentáře