#89 Humans of Fresh

10.4. 2018 Richard Palm

Mie Krejčíková Okamura, 41 let
1.vstup – 28.12. 2016
Počet tréninků k 10.4. 2018 – 232


Čůůůůs,
jmenuji se Mie, je mi 41 let, jsem matkou tří dětí a paničkou jednoho pejska a jedné kočičky. Narodila jsem se v Tokiu a přistěhovala jsem se sem cca před 24 lety. Vlastním obchod s japoskými potravinami a zbožím, kde také trávím spoustu svého času. Mezi mé koníčky patří má rodina, cvičení, např. Piloxing, Crosstraining, Bodyattack, Bodycombat, Bodybalance, Bodypump, TRX, Power Yoga, Bigram Yoga, Piloxing – Knockout, Piloxing – Balet, Grit, Power Plate, Pole Dance a samozřejmě FreshKruháč. V mládí jsem ještě hrála ping pong, který si občas s kamarády připomenu, takže v případě problémů, můžu někoho vyškolit :)))). Sport mám prostě ráda, protože je to má forma relaxace. Ráda totiž zkouším nové věci, i přes to, že to na začátku bývá těžké. Jsem ráda, když se pak člověk může zlepšovat.

Dalším mým koníčkem je tetování. Těch mám asi 8, které jsem nasbírala během cca 10 let. Pak mám také od dětských let velmi ráda retro oblečení a retro věci obecně. A také mám ráda staré lidi.

V budoucnu bych chtěla pokračovat v tom, co mě baví až do doby, kdy to půjde. FreshKruháč mám ráda kvůli prostředí, lidem a flexibilitě cvičení, které mohu kombinovat s těmi dalšími. Také je mi asi tato budova souzena, jelikož jsem sem chodila již před 20 lety na místní diskotéku Dransy, kde to opravdu neŽILO. Musím říct, že sem chodím častěji než kdysi tam. Jediné, co mi tady chybí, je taneční tyč, u které bych mohla předvést své retro kousky.

Také kouřím vodní dýmku, kterou jsem si oblíbila na mých cestách po arabských zemích, které jsem dříve navštívila.

Čůůůůs a uvidíme se na FRESH BOŘISLAVKA,

Mie

Komentáře