#94 Humans of Fresh

22.5. 2018 Richard Palm

Iveta Krejčí, 27 let
1.vstup – 16.7. 2016
Počet tréninků k 22.5. 2018 – 223


Čůůs,
tentokrát přišla řada i na mě podělit se, jaká jsem a co dělám…

Jmenuji se Iveta a můj příběh začal před 27 lety. Pocházím z Vysočiny, z malého města blízko Třebíče. Tak upozorňuju na můj slang. 🙂 V dětství jsem byla dost zlobivé a neposedné dítě. Všude mě bylo plno, i když jsem zkoušela pořád nové sporty a zájmy, nikdy jsem u ničeho nevydržela dlouhodobě. Pořád musím zažívat něco nového, jinak by byla v životě hrozná nuda…

Po škole bylo na čase poznat kus světa, a tak nebyla jiná možnost, než se přestěhovat do většího města, a tím bylo Brno. No jasně, kus světa v Brně 🙂 Nic proti Brnu, vždy se tam ráda vracím, ale postupem času začalo být i tohle město trochu malý.

Moje cesta následovala do Prahy, kde jsem byla jako v „Jiříkově vidění“ a nikoho jsem neznala, vše bylo nové a nepoznané. Bydlím tady už 6 let a je jasné, že Praha je to pravé místo, kde chci zůstat.  Po mém příjezdu jsem začala pracovat na zastupitelství a mám na starosti agendu soudních případů.

Po mém přestěhování jsem přestala dělat jakýkoliv sport a užívala si města plnými doušky.  Jednoho dne jsem si řekla, že by bylo dobré vrátit se k tomu, co jsem měla ráda (prostě jsem se na sebe už nemohla dívat :)). Začala jsem vyhledávat různý aktivity, zkoušela jsem sporty jako jógu, spinning, fit box, kick box, ale po čase mě to začalo nudit. Mezi mé koníčky patří určitě cyklistika, plavání, čtení zábavných knih a běh, kterému se věnuji skoro denně.

Ptáte se, proč FreshKruháč?

Protože to, že je to nejlepší kruháč v Praze, není jen klamavá reklama, ale opravdu tomu tak je. Přijdete jednou a už nechcete nic jiného. Poprvé trénink stěží dáváte, ale vyhecuje vás to k dalšímu postupu, abyste byli lepší a lepší.  Je to taková výzva k překonávání sebe sama.

Když přijdete, dejchne na vás přátelská atmosféra, najdete tam super partu a možná časem objevíte i nové přátelé. 🙂 Já toho moc nenamluvím, občas vypadám, jako kdybych chtěla někomu ublížit, ale rozhodně to tak nemyslím, jsem totiž velký introvert.

Mějte se a třeba někdy v gymu na Harfě
Čůůůs.

Komentáře