#95 Humans of Fresh

9.7. 2018 Richard Palm

Zuzana Polešovská, 26 let
1.vstup – 11.8. 2016
Počet tréninků k 9.7. 2018 – 243


Čůůůs Fresháci,
jmenuju se Zuzana, je mi 26 a chodím na kruháč! Mou radost z pokoření 200 vstupové hranice trochu pokazila výzva k napsání HoF, nicméně v emailu mi bylo doporučeno, abych si k tomu otevřela flašku vína a takové rady si vždycky beru k srdci.
Kdo se se mnů někdy bavil, tak si asi všiml, že nejsu z Prahy – dál ale budu psát spisovně, aby mi i čistokrevní Pražáci rozuměli, setkávám se dost často s jazykovou bariérou 🙂 Pocházím z malé jihomoravské vesničky jménem Hýsly, kde lišky a srnky dávají dobrou noc a která je obklopená vinohrady a vinnými sklepy.

V tělocviku jsem vždycky byla totální dřevo na všechny sporty. Abych se vyhnula traumatu z toho, že si mě vždycky do týmu vyberou jako poslední, sehnala jsem si radši omluvenku z ortopedie, že mám křivá záda a musím se sportování vyhýbat, aby se mi správně vyvíjela páteř a abych nevypadala jako Quasimodo. FreshKruháč jsem objevila náhodou, když jsem šla omrknout svůj první pražský byt u Harfy a říkala jsem si, že pokud to sem budu mít takhle blízko, tak bych to mohla zkusit. Můj první trénink byl startér s Vencou, ze kterého jsem odcházela s brekem a brečela jsem dál ještě týden, kdy jsem si nemohla normálně sednout na záchod. Naštěstí jsem se tímto sadismem odradit, a šla na další a na další trénink, kdy to začalo být lepší a postupně se z toho stala radost, ačkoli občas pláču i teď. Víceméně jediná sportovní aktivita, kterou jsem si oblíbila už v dětství, byla a doposud jí zůstala cyklistika. Kolo mám fakt ráda, nikde se líp nevyčistím hlavu jako někde v lese při funění do kopce. Občas teda nazuju i brusle (tipy na dobré stezky v Praze sem, díky! :)) Dost pohybu mám díky mírně přerostlému ročnímu štěněti labradora, kvůli kterému se mi pořád nedaří dostat mezi TOP 5 🙂

Co se studií a práce týče, tak mě na gymplu dost bavila biologie a chemie, takže jsem se vydala do Brna studovat farmacii. Tam mě ta chemie trochu bavit přestala, nicméně mě tam naučili namíchat dost zajímavé věci a zacházet s různými jedy (vzkaz pro trenéry!). Za těch pět let mi Brno přirostlo k srdci, ale práci jsem si tam hledat nechtěla. No a protože ty nejlepší koncerty bývají v Praze, tak místo mého budoucího působení bylo jasné. Momentálně pracuju v lékárně na Vinohradech a na Petřinách, takže se občas objevím i na Bořislavce.

Na můj vkus jsem se rozepsala až moc, navíc jsem dopila pohárek, takže končím se psaním a třeba se potkáme někdy na tréninku 🙂

Komentáře