#98 Humans of Fresh

7.8. 2018 Richard Palm

Jana Theierová, 29 let
1.vstup – 8.12. 2016
Počet tréninků k 31.7. 2018 – 211


Čus,
upřímně, dost dlouho mi trvalo, než jsem se naučila používat tenhle pozdrav- a i tak ode mě na kruháči mnohem častěji uslyšíte „ahoj“ 🙂
Pocházím z Jižních Čech kousek od hranic z Rakouskem a kousek od místa, kde se konal letošní ArmyKemp, což se později ukázalo i jako nevýhoda při pěší výpravě do Krumlova, věděla jsem o každé zatáčce a kopci, co nás čekají a neminou.
Pro zachování rodinné tradice jsem od mala hrála tenis a moje ne zrovna nadějná kariéra byla ukončena přetrhanými vazy a pubertou.
Studovala jsem v Jihlavě cestovní ruch a v Brně potom na to navázala ekonomií. V kombinaci s prací a zálibou v poznávání zajímavých bister a kaváren (khávesováren pozn. red.) na sport moc času nezbývalo, ale i tak jsem se snažila alespoň občas někam zajít (posilovna, TRX, spinning, bikram yoga)- ale aktivní sportovní nadšenec jsem nikdy nebyla.
Pracuju v letecké dopravě – zastoupení vybraných leteckých společností pro ČR a SK. Práce v tomhle oboru byla i důvodem, proč jsem se nakonec rozhodla opustit Brno a přesunout se do Prahy.
Po přestěhování se jsem hledala posilovnu/sport na Praze 6, kterým bych mohla kompenzovat sezení u počítače v kanceláři, zlepšila si trošku fyzičku a mohla si v klidu dopřát dortík – a brácha mi řekl o kruháči. První trénink byl startér s Ráďou a… chtělo se mi zvracet.  Bude to znít asi divně, ale mně se to hrozně zalíbilo a za pár dní jsem byla zpět na značce.
Jakmile se mi přestalo dělat na FreshStartéru špatně, troufla jsem si na klasický FreshKruháč, který teď občas kombinuju se Silovkou nebo „FreshHolkama“.

Díky za kruháč a za skvělou atmosféru!

Mějte se a brzy naviděnou 🙂

J.

Komentáře