#124 Humans of Fresh

6.3. 2019Dan Chmelík

Nguyet Minh Do, 27 let
1.vstup – 21.4.2017
Počet tréninků k 6.3. 2019 – 261


Čus bambus,

jmenuju se celým jménem Nguyet Minh Do. Nguyet je mé první jméno, Minh je druhé a Do je příjmení, NEJSEM žádná NGUYEN, tak mi můžete říkat Minh.Tak to bychom měli vyřešený 😀

Jsem Vietnamka narozená v západním Německu a od svých 6ti let jsem vyrůstala na Jižním městě (v Praze). Doma se mluvilo vietnamsky, s kamarády česky/anglicky, ve škole jsem se učila francouzsky a pak doma v TV běžely německý seriály. Asi si dokážete představit, jaký jsem měla guláš když jsem byla menší… ale zvládla jsem to, takže dobrý 😀 Měla jsem hodně zajímavý dětství, protože rodiče si vždy přáli, abych vyrůstala tradičně a dodržovala veškeré tradice a zvyky. Bohužel/bohudík se jim přání nesplnilo, a tak si žiju svůj vlastní ,,bohémský‘ život..

Vystudovala jsem mezinárodní management a dodělávám dálkově VŠE. Pracuju ve finančním regulatorním reportingu v bance. Zní to strašně fancy a důležitě a taky že je 😀 Ale co to znamená? Po finanční krizi v roce 2008, ECB a ČNB vydaly asi milion regulací, povinností ohledně likvidity atd., aby se předešlo další krizi, a tak pracuju s velkým objemem dat, hodně počítám a vytvářím reporty pro tyto instituce. Tak pokud budete chtít pomoct s Excelem, přijďte za mnou – jsem Master v Excelu, MASTER :)))))

Co se týče sportu, tak jsem nikdy nebyla na nic nadaná.. byla jsem malá a tlustá.. ale samozřejmě jsem všechno sváděla na svoji vejšku (do teď nechápu, že jsem tak malá, když má můj bratr 1.82m :D). Ale nicméně mě vejška neodradila si zkusit sportovní gymnastiku, stepy, jógu, judo, běhání, atd. apod. ale u ničeho jsem dlouho nezůstala, protože jsem chtěla neustále zkoušet nový věci. Teď nedávno jsem ,,objevila“ FreshSilovku, tak na ni chodím častěji než na kruháč 🙂 a taky jsem nedávno objevila CrossFit v blízkosti svého domova, tak uvidíme jak to půjde.. ještě jsem se nepozvracela 😀

Když je čas, tak cestuju, mám ráda low-cost cestování a mám dost dobré zkušenosti s CS (ne Counter Strike, ale CouchSurfing) přes který jsem se seznámila s mnoha lidma z celýho světa. Ubytovala jsem u sebe už hodně cestovatelů z celýho světa. Nejlepší na tom je asi to, že ty lidi vám dají hodně pozitivních vibes, protože nemají starosti, užívají si života a jen cestují. Jednoho dne bych chtěla zkusit i stopování a dumpster diving, ale to až budu mít větší odvahu :))) No a co dál? Jsem eco-friendly a ráda jím, tak že mám prolezlý snad všechny restaurace a hipster kavárny v Praze. Když jsem hodně ve stresu a mám hodně volnýho času, tak se jdu odreagovat nějakou počítačovou hrou, ale jsem hroznej nervák a moc všechno prožívám, tak že mě ty hry nakonec vystresujou ještě víc, že musím jít něco zdemolovat :D:D (ne kecám).

Jak jsem se vůbec dostala k FK? Kolega z práce mě sem dotáhl a líbila se mi tu atmosféra a přístup trenérů. Asi si mě FK získal taky tím, že hned na 1. tréninku jsem vyhrála proteiňák za to, že jsem vydržela nejdýl v podřepu 🙂 Před tím jsem zkoušela kruháče u konkurence a nelíbilo se mi, že se trenéři vysmívali nováčkům, kteří nezvládli dřep…. Na FK by se to nikdy nestalo.

Sny a vize se neříkaj veřejně, když tak se mě někdy zeptejte osobně 🙂

Tak zatím..“

Minh

Komentáře