#135 Humans of Fresh

25.7. 2019Dan Chmelík

Karolína N.
1.vstup – 22.8.2016
Počet tréninků k 25.7. 2019 – 225


„Ahoj,

jsem Kája, je mi 38 let a narodila jsem se v Praze. Dlouhá léta bydlím kousek za Prahou (vlastně 10 minut od Bořislavky). Pracuju v jedné nadnárodní IT společnosti v divizi, která prodává hardware.
Mám ráda sport, cestování a jsem závislá na Spotify.
Jako malá jsem nebyla nijak intenzivně vedená ke sportům. Veškerý volný čas jsem trávila s kámošema, lezla po stromech a vymýšlela kraviny, prostě klasika. Na škole jsem začla běhat (200m), ale to mě moc dlouho nebavilo, tak přišlo období házené, volejbalu a softballu. Softball zůstal mou srdcovkou. Pak nastalo období ticha (bylo to na střední) a nedělala jsem nic. Jakmile jsem začla pracovat pocítila jsem na vlastní kůži deficit pohybu. V ten okamžik jsem se rozhodla chodit do „klasického“ fitka. To mi vydrželo docela dlouho, ale nikdy jsem neměla trenéra, který by mi říkal jak špatně cvičím, takže jsem si jela dokola svůj standard – kolo, pár strojů a šla jsem domů.
No a teď je vlastně všechno úplně jinak. Když si potřebuju vyčistit hlavu (což je poměrně často) zajdu na golf nebo vyrazím na kolo, ale mým primárním “čistítkem” je FreshKruháč. Můj první kontakt s FreshKruháčem byla vlastně náhoda. Byla jsem na jedné párty, kde mi ve 2 ráno začali Jindřich Váša a Ivan Pajtl popisovat princip kruháče. Jakmile se dostali k předvádění jednotlivých cviků slíbila jsem jim, že “ten” FreshKruháč zkusím (bylo ráno, nemohla jsem dopustit, aby se zranili).
První hodina bylo něco strašnýho. Ani nevím, kdo byl trenér, ale myslela jsem, že umřu. Dlouho jsem přemýšlela o tom, jak “tohle místo” může navštěvovat někdo dobrovolně (je to dřina a pořád Tě někdo buzeruje) a jestli z toho mám mít dobrý pocit já nebo trenér. Po pár dnech, kdy se mi vrátila pohyblivost jsem do toho šla znova, prostě jsem se hecla.
No a najednou mám za sebou 200 tréninků:-)) A co mě na tom baví? Fajn parta kluků se super konceptem, šikovní motivující trenéři a hlavně FreshAtmosféra!
Potkat mě můžete nejčastěji ráno na Harfě nebo o víkendu na Bořislavce.

Čussssss“

Dan Chmelík
Ahoj, kdysi jste mě mohli potkat vést ten nejlepší kruhový trénink v Praze. Hrál jsem taky 20 let rugby za Spartu, několikrát jsem vyhrál MČR v 7s a 15s. Teď už jsem ale starej a tlustej, tak už o kruháči můžu jen psát články :)))
Komentáře