#71 Humans of Fresh

30.11. 2017 Richard Palm

Eliška Slouková, 20 let
1.vstup – 2.10.2016
Počet tréninků k 30.11. 2017 – 220

Čůůůůs, popravdě než něco sepisovat a ještě k tomu o sobě, to bych si radši dala FreshAtleta v 6 ráno s Mírou. Nejsem ranní ptáče, takže dříve než v 8 se se mnou na kruháči nepotkáte. Párkrát jsem se pokoušela si přivstat, ale moc to nevyšlo.
Jako malá jsem pár let hrála basketbal, a protože jsem malá pořád, tak kariéra profesionální hráčky nevyšla, tudíž mi nezbylo nic jiného než studovat. Šla mi matika (aspoň do doby, než někdo řekl „posuňte se o tři stanoviště“), proto jsem šla na IES. To je ekonomka na Karlovce, ale zároveň jsme tam jednou nohou na matfyzu. Abych měla na FreshaMásla, pracuju ještě na zkrácený úvazek v Raiffce.
Jsem Ostravačka, čehož si ale podle přízvuku všiml už asi každý freshák, který má uši. S kruháči jsem začala cca před dvěma lety ještě na dálném východě a první věc, kterou jsem si hledala, když jsem se stěhovala do Prahy, nebylo bydlení nebo kde mám školu, ale (logicky) kam budu chodit cvičit. Tak sem si zadala #nejlepšíkruhovýtréninkvPraze a google našel FreshKruháč. Pak jsem si našla byt asi tři minuty od Harfy. Osud.
Pár lidí mi řeklo, že jim přijde, že se na ně mračím. Ono to záleží. Pokud jsi trenér, co dal do tréninku stoosmdesátky, angličáky nebo vysoká kolena a nejlépe s kotoučem, pak ano, mračím se a chci tě pohledem zabít. Pokud jste ale jen nebohý freshák, který nemá nikoho jiného do dvojičky, tak na tebe se nemračím. To je jen můj neutrální výraz, prostě pocházím z drsnějšího kraje.
Mám pár životních přání: být v Top 5, ale vzhledem k tomu, že můj měsíc má jen 31 dní (někdy jen 28) a fakt ne 55, tak jsem se smířila s tím, že tam nikdy nebudu. Druhé přání je, ať se laskavě FreshMásla buď nedělají tak dobré, nebo je dělejte v kilových baleních. Do třetice: dejte v týdnu nějakou silovku na Harfu někdy večer. Dík moc, na oplátku se budu u stoosmdesátek usmívat.
To by bylo asi tak všechno, bo p*čo není čas.

Komentáře