#91 Humans of Fresh

23.4. 2018 Richard Palm

Leoš Beitler, 34 let
1.vstup – 24.11. 2016
Počet tréninků k 23.4. 2018 – 214


Čúúúúús,

Jmenuju se Leoš a je mi 34 a jsem originál Pražák. Jakožto studujícího ekonoma mě finanční deprese dohnala do firmičky zabývající se stavbou okruhových závodních aut na pozici otrok pro všechno a po dokončení studií jsem s ještě mokrým titulem v kapse zakotvil v jenom autoservisu na Petřinách, kde se jakožto automechanik živím dodnes.

Díky rodičům jsem přičichnul k většině běžných sportů, jako jsou kolo, lyže, běžky, tenis a podobně. Nějakou dobu jsem hrál juniorskou ligu ve squashi a to tak urputně až mi pan doktor řekl, že buďto to takhle povedu dál a budu ve čtyřiceti na vozejku, nebo ať se zamyslím nad tím, že šachy jsou taky moc fajn. Šachy mě moc nebraly, tak jsem se začal věnovat tomu, čemu se tak 18 letí kluci věnují a sport šel na pár let stranou.

Před cca 5 ti lety jsem začal horolezit, teda ne že by mi to moc šlo, o to víc mě to baví. Velkou část volného času jsem trávil na Ruzyňské stěně, kde jsem se vlastně poprvé potkal s kruháčem.

3 roky zpátky jsem chytnul nějakou hnusnou nemoc a 14 dní jsem vlastně nemohl jíst. A když jsem vylezl z nemocnice, tak jsem nevážil ani 70 kilo. No, a když 14 dní nejíte, tak potom sežerete, na co přijdete a najednou vážíte skoro metrák. Což ocení vaše šlachové úpony na lezecké stěně věčnejma zánětama, takže jsem musel pár kilo shodit.

A tady se dostáváme ke kruháčům. Jednak jsem chodil na Ruzyni na KTR, kde to bylo sice fajn, komorní a zaměřený na horolezce, ale v úplně špatný termíny. Pak jsem zkoušel něco v centru, kam sice chodily převážně modelky, což bylo fajn, ale nedalo se tam parkovat a byl to spíš odpočinek, než že by mi to moc dalo.

A pak, ani nevím jak, jsem se tam dostal, přišel první FRESH. Jediný, co si pamatuju, byla ta bolest druhej den. Díky, Míro 😀 Potkat mě můžete tak 4 krát týdně od  7 ráno na FreshKruháči.

Ve volným čase se povětšinou věnuju zase autům, pivu, s manželkou máme psa a občas děláme dočasný péče o psi.

A do budoucna? Znáte to. Děti, dům, bílej plot a za nim zlatej retriever.

To je o mě tak asi všechno, takže zase v pondělí v 7… Čúúúúús

Komentáře