FreshBistro

10.11. 2015 Michael Hladník

Již od počátku FreshKruháče jsme chtěli nabízet našim freshákům možnost si zakoupit různé sportovní doplňky na tréninku. Už v Aréně Sparta tu byly lehké náznaky v možnosti si u nás zakoupit ioňťák nebo protein. Přes léto jsme zase vytáhli náš ‚zmrzlinářský vozík‘ se sortimentem rozšířeným o žvýkačky Bitters.

Kruháč - pojízdný barman

Kruháč – pojízdný barman

Díky FreshBistru už můžeme nabízet více než 3 druhy zboží. Tedy abyste ve vyznali v naší nabídce a věděli, kdy si co dopřát, rozdělíme si sortiment do 3 kategorií: předtréninkové, přitréninkové a potréninkové. Nyní na našem baru naleznete především výrobky od značky MyProtein. Je to celosvětově uznávaná značka.

 

Předtréninková suplementace:

V předtréninkové suplementaci najdete převážně věci k stimulaci před tréninkem. Jsou to takzvané nakopávače. Začneme-li od nejslabších variant, první z možností je káva. Káva je přírodní stimulant, který je známý již velmi dlouho. Snažíme se pro vás nakupovat tu nejlepší, a proto jsme si za dodavatele kávy zvolili Balírny v pražských Holešovicích.
Další variantou stimulantu na kofeinové bázi je MyPre od značky MyProtein. Tento stimulant je ideální před kruháčem. Obsahuje nejen kofein ale i BCAA, creatin, vitamíny a minerály. Dokáže tak tělu dodat komplexní podporu pro sportovní výkon.
Pokud potřebujete nakopnout a rádi žvýkáte, máme tu pro vás další možnost, což jsou naše oblíbené žvýkačky od Bitters, které obshahují až 2x více koffeinu než klasická káva.
Nyní se dostáváme do kategorie stimulantů spíše pro silové typy tréninků. Máme zde na výběr ze 2 možností :
10636976-1395068394-711020
Impact Pump Blend a Pulse V4. Oba tyto stimulanty obsahují Creatin, BCAA, AAKG, Beta- alanin, Citrulin a další. Liší se především poměry a obsahem těchto látek. Silnější variantou z těchto dvou je Pulse V4, který má lepší poměr účinných látek.
Pokud by pro vás ani toto nebylo dost, je tu nejsilnější a přesto i nejlevnější varianta – „Trenérův nakopávač“. Neptejte se a vyzkoušejte 🙂
Další z možností,
co jsi můžeme dát před tréninkem a nebude
to stimulant, jsou BCAA. Jsou to rozvětvené esenciální aminokyseliny, které tělo nedokáže samo vyprodukovat, a proto musí být dodávány tělu v potravě. Jednou z vlastností BCAA je, že dokáží chránit svalovou hmotu v průběhu tréninku. Proto je vhodné je dodávat před nebo i během tréninku. Pokud budete chtít vědět něco více o BCAA ,můžete si o nich přečíst v našem dalším článku věnovaném přímo jim.

Přitréninková suplementace:

Pro suplementování během tréninku jsou pro vás připraveny iontové koncentráty FreshUp od společnosti Weider. Doplní vám během tréninku potřebné minerály a vitamíny, které jsou tělem vyplavovány při sportování.
Další možností, kterou zvolit při cvičení jsou sacharidy od Olimpu s názvem Carbo-Nox. Jedná o sacharidy s různou délkou řetězců, dokáže tak tělu dodávat energii v postupnch dávkách.
Pro ty, kteří během tréninku trpí křečemi, máme na baru připraveny ampulky s hořčíkem ve formě chelátu, která je pro tělo dobře vstřebatelná.

Potréninková suplementace:

Když již máte po tréninku, můžete u nás na baru posedět s kapkou dobrého proteináku od firmy Myprotein. Jsme vybaveni několika příchuti, tudíž každý by si u nás měl přijít na své.
Nabídnout můžeme například:4938764b31bedc8df2bed32191bd8afe

  • Malinu,
  • jahodu,
  • čokoládu,
  • vanilku,
  • banán a další.

Další značku proteiňáku, kterou si u nás můžete dát je značka Reflex – kvalitní značka s velmi dlouhou tradicí. Od této firmy máme pro vás připravený protein vyrobený nativní cestou, tudíž syrovátka si zachovávají lepší biologickou hodnotu.

No ale samotné proteiňáky u nás moc nefrčí. Děláme si tu ty nejlepší proteinové koktejly v Praze 🙂 K proteiňákům přihazujeme ještě ovoce – a to buď banán nebo mražené lesní ovoce. A to je pak chuť! 🙂 ovoce dá proteiňákům úplně jinou chuť a věřte, že jakmile jednou ochutnáte, nic jiného už chtít nebudete 🙂

Ale pokud u nás nemáte čas posedět, máme tu na cestu proteinové tyčinky od MyProteinu.
Máme na výběr ze tří druhů:

  • Protein Cookies – obrovské cookies, které obsahuje 37 g proteinu!
  • High Pro – klasická proteinová tyčinka s 29 g proteinu
  • Protein Brownie – tak na tohle pozor – větší dobrotu jste nikdy neměli!

Pro lepší regeneraci po tréninku můžete také zvolit BCAA, které tělo dokáže vstřebat rychleji než klasický syrovátkový protein.

Kdyby jste stále nevěděli, co jsi u nás vybrat, kterýkoli barman vám rád poradí 🙂

 

Be Fresh!

Komentáře