FreshKempy

16.12. 2015Dan Chmelík

FreshKemp. Toto sousloví se už pomalu stává legendární 🙂

Šestkrát do roka pořádáme víkendový výjezd z FreshGymu za hranice Prahy. Jedná se o nejnabitější víkendy, které většina z nás během těch 52 týdnů zažije. Zároveň jsou to však nejlépe strávené dny a všichni z nich máme intenzivní vzpomínky.

kemp

Do chaty, kterou máme celou pro sebe, jezdíme dle možností buď na víkendy, nebo na prodloužené víkendy. Vždy s sebou bereme všemi velmi oblíbeného profesionálního kuchaře Pájku , který v tomto energeticky náročném víkendu zajistí potřebný přísun živin pro vaše těla. Jídlo se podává 5x denně a ty dobroty od Pájky prostě chceš… sex na talíři 🙂 Jinak se to říct nedá!

Tréninky jsou 3. fázové. Začíná se ranním výběhem, který slouží k aktivaci organismu. Následuje dvita vsaune2opolední a odpolední trénink. Vše je proloženo sportovními týmovými hrami, často míčovými. Trénujeme jak venku, tak i v tělocvičně. Vzhledem k náročnému programu následuje každý večer regenerace a to většinou formou sauny, bazénu nebo vířivky.

 A zábava? Tý je KOPEC! 🙂 Ačkoliv sport je pro nás Numero Uno, dokážeme víc než jen zvedat železa… dokážeme ty železa i tlačit, tahat a třískat s nima 🙂

Tak a teď trochu vážně. Doprovodný program, kterým je vyplněn čas mezi tréninky, vás ani na chvíli nenechá se nudit. O zábavu mezi tréninky je postaráno. Těšit se můžete na týmové soutěže, společenské soutěže, hry týmové i individuální a v neposlední řadě třeba i „prezentace“ na témata jako základy stravy, nebo základní cviky.

dodavka

Úspěšně každoročně pořádáme 8 kempů, kterých se ročně zúčastňuje přes 200 různých lidí. Toto číslo chceme neustále navyšovat. Jedeš s náma? Uzavřené skupiny se určitě bát nemusíš, kolektiv se vždy tvoří až na místě, na kempy jezdí vždy několik úplných nováčků, kteří ihned zapadnou! Je tam prostě FreshAtmoféra 🙂

Pro zachycení atmošky na našich kempech jsou slova málo…. Zkoukni videa z našich kempů a možná, opravdu ale jen možná si uděláš představu jak moc Fresh to na kempech je. Chce to ale prožít na vlastní kůži.

 Pokud chceš zažít víkend, kde se nejen maká, ale kde je i postaráno o parádní zábavu a perfektní kus žvance, tak s náma prostě musíš jettohle jinde nezažiješ 🙂

Kdy se koná nejbližší FreshKemp můžeš sledovat zde www.freshkruhac.cz/kemp/ . A pozor, Kempy máme vždy plné, tady se s rozhodováním příliš neotálí 🙂 Be Fresh!

Dan Chmelík
Ahoj, kdysi jste mě mohli potkat vést ten nejlepší kruhový trénink v Praze. Hrál jsem taky 20 let rugby za Spartu, několikrát jsem vyhrál MČR v 7s a 15s. Teď už jsem ale starej a tlustej, tak už o kruháči můžu jen psát články :)))
Komentáře