FreshStřídačka

24.2. 2016Dan Chmelík

FreshAplikace už není jen rezervační apka, která slouží pouze k přihlášení na trénink. Jak jsme psali ve starším článku, máme s FreshAplikací OBROVSKÉ plány!
A ty se snaží náš, neustále se rozšiřující FreshIT tým (doplněný o několik šikovných nerdíků:) ), postupně realizovat.

Sice se snažíme dodržovat postupné plány vývoje, ale občas se prostě vyskytnou nenadále situace, které je třeba ihned řešit, a které ve finále neskutečně usnadní život všem Freshákům.
Což je zrovna případ naší nejnovější funkce – tzv. FreshStřídačky.
A o co se jedná? Zjednodušeně řečeno už nemusíte neustále čekovat aplikaci, jestli se někde neuvolnilo místo. Stačí se pouze přihlásit na „střídačku“ vámi vybraného tréninku a čekat až vám aplikace sama pošle upozornění na email o uvolněném místu. Jedná se o okamžitou zprávu, která se odešle prakticky ihned po odhlášení nějakého Fresháka z tréninku. Tady obrovsky doporučujeme emaily přijímat do telefonu…

FreshStřídačka funguje takto:

  • Pokud je trénink plný, tak se můžete přihlásit na FreshStřídačku.
  • Na střídačku se vejde maximálně 8 Fresháků a Freshand, aby měli slušnou šanci, že se budou moct přihlásit.
  • Když se uvolní místo, tak vám přijde email (samozřejmě za předpokladu, že máte v naší aplikaci nastavený email – návod viz níže), který vás upozorní, že se můžete přihlásit. Pořadí na střídačce není podstatné, kdo se dřív přihlásí, ten jde!
  • To, že se přihlásíte na střídačku, neznamená, že musíte přijít. Je to jenom na vás, chápeme, že když někdo dá vědět deset minut před tréninkem, tak to už s tréninkem nikdo nepočítá.

Stačí si pouze v aplikaci nastavit email ( vpravo nahoře rozkliknete svůj profil a zvolíte nastavení) a dole hlavně zakliknout, Provozní informace.

FreshKruháč aplikace

 

Btw narozeniny si taky nastavte…člověk nikdy neví, jestli náhodou nedostane vstup zdarma a Čepelíňák k tomu v den narozenin 🙂

Ale zpátky k FreshStřídačce.
Díky FreshStřídačce máte i možnost se odhlásit po lhůtě po odhlášení (obyčejně 16 před začátkem tréninku) a doufat, že někdo jiný zaplní trénink po vás. pokud se tak stane a na tréninku bude plná kapacita, tak vám vstup nepropadne. V opačném případě musíte tak jako tak počítat s propadlým vstupem…
Odhlášení  v těchto 16 hodinách bude tedy jen na vás. Věříme, že k nám chodí samí FreshLidi, kteří i tak využijí toto tlačítko, tak aby dali možnost si zacvičit někomu jinému. Nikdy nevíte, kdy byste toho využili třeba i vy…

Tak Stay Freeeeeeeeeeeeeeeeeeesh 🙂

Dan Chmelík
Ahoj, kdysi jste mě mohli potkat vést ten nejlepší kruhový trénink v Praze. Hrál jsem taky 20 let rugby za Spartu, několikrát jsem vyhrál MČR v 7s a 15s. Teď už jsem ale starej a tlustej, tak už o kruháči můžu jen psát články :)))
Komentáře