Konec Facebooku aneb vývoj naší FreshAplikace

8.6. 2015Dan Chmelík

Kdo z vás by tu naší peckovou aplikaci neznal, že jo. Tak bacha, to je teprv začátek 😉

Myslíte si, že naše aplikace už je v konečné fázi? Že jedinou vlastnost, kterou má splňovat už splňuje? Tak to se tedy mýlíte. Nejsme žádní troškaři, nespokojíme se s žádnými 99,99% a vám tak chceme nabízet jen to nejlepší. A to jak na tréninku, tak i ve všech aktivitách kolem kruháče, které se vás jako naší komunity týkají!

Jsme přece nejlepší kruhový trénink v Praze 🙂

V současné chvíli se „přihlašovací“ aplikace neustále vyvíjí a její současné funkce se rozšiřují. Finální verze bude hooodně odlišná od té současné. Jakože lepčí, vytůněná a provoněná!

Ale než budete číst dál, tak si podle tohoto návodu hezky nastavte ikonku aplikace PŘÍMO na plochu svého telefonu! 🙂

Screenshot_2015-05-25-16-00-36

 

Jednoduchý návod naleznete zde 🙂

Aplikace na naše kruháče se neustále vyvíjí a neustále je zlepšována naším ajťákem. Appka se totiž stále nachází pouze na zlomku její původní předpokládané funkce.

Počkej počkej počkej! Brzdi. Rozkliknuli jste si ten návod? TENTO NÁVOD? Tak šup! 🙂

Naší vizí je takový malý FreshBook 🙂

Přihlašování na naše kruhové tréninky je pouze základní vlastností, kterou v současnosti naše aplikace disponuje. V budoucnu bude sloužit jako jakási malá „sociální síť“ pro všechny Fresháky, elektronická peněženka (nadneseně) a malý sportovní deníček.

Každý Freshák bude mít svůj FreshProfil, kde bude mít fotky z tréninků, stav permice, stav kreditu (ano už nebudete muset vytahovat drobáky na baru) a přehled všeho co si kdy koupil, kdy jsme mu škrtli vstupy z permice a kolik si kdy u nás „nabil“.

Zároveň se budete moci podívat na kolika jste byli trénincích, protože zde bude taková malá statistika vaší účasti 🙂 Budete mít možnost propojení s FreshKámošem, tedy s kámošem, se kterým chce chodit na tréninky. Bude volba nastavení upozornění – jak na FreshKámoše a jeho přihlášení na trénink, tak i mailem nebo SMS  info o rušení/přidání tréninků atd.

A co víc, vážíme si i vaší zpětné vazby a protože tréninky chceme neustále zlepšovat, tak budete mít možnost hodnotit a bodovat tréninky a trenéry – časem to stejně bude zbytečná funkce, protože bude všude plnej počet…ale na dlouhé zimní večery zábava fajn 🙂

Těch funkcí je ještě víc a rozhodně to není žádná utopie, že vám tady vykládáme naše sny, které by končily probuzením a rukama v nočníku!
V horizontu několika měsíců se už můžete těšit na první vychytávky.

Tak s náma zůstaňte až do „konce“ a těšte se na zelenější zítřky! 🙂

Stay Fresh!

infograf_freshapp

 

Dan Chmelík
Ahoj, kdysi jste mě mohli potkat vést ten nejlepší kruhový trénink v Praze. Hrál jsem taky 20 let rugby za Spartu, několikrát jsem vyhrál MČR v 7s a 15s. Teď už jsem ale starej a tlustej, tak už o kruháči můžu jen psát články :)))
Komentáře